Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Első házibulim, anyukám...

Gohst1234t kérdése:

Első házibulim, anyukám nagyon szigorú és nem tudom hogy oldjam meg a problémát?

Figyelt kérdés
Sziasztok 14 eves fiu vagyok egy baratom akivel regota joba vagyok(16/f) elhivott egy buliba ahova anyukam elengedett de el akarta kerni a telefonszamokat amit vegul nem tett meg viszont azt akarja hogy minden fel oraban irjak neki amit felek elfelejtek, mert innék. Valami otlet hogy mi legyen?

2016. dec. 27. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
14 éves vagy.. ne igyál annyit, hogy elfelejts írni.
2016. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Hát szerintem, ha most először mész bulizni, akkor inkább tartsd be a szabályokat és ne is igyál túl sokat, ha nem szeretnéd, hogy ez legyen az utolsó alkalom is egyben, amikor elengedtek.
2016. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Attól, hogy az ember mértékkel iszik, még nem fog elfelejteni egy ilyen fontos dolgot. Ha ez az első házibulid, és anyukád ilyen nehezen engedett el, akkor külön fontos, hogy tartsd a mértéket és ne ész nélkül igyál!
2016. dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ne igyal sokat. En tavaly ittam eloszor, es nem tudtam, hogy mennyit birok. Annyi volt a mazlim, hogy ismeroseim vizzel itattak es nem lett komolyabb bajom. Nagyon megbantam, ne jarj igy!! Eloszor csak keveset. 16/f
2016. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
14 évesen két sörtől fejre állsz kb, szóval egyrészt ésszel igyál, másrészt próbáld kicsit azzal puhítani anyukád, hogy ne fél óránként kelljen írno, hanem felhívod ha odaértl és utána meg írsz mondjuk 10-kor meg éjfélkor (vagy mittomén meddig maradsz, minek is azt leírni), de nem szeretnél abból baklhét, mert jól érzed magad és épp játszotok vagy táncoltok, te meg 5 percenként az órádat lesd, hogy jaj mikor kell írnom.
2016. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

a) Állíts be ébresztőt a telefonodra fél óránként ami emlékeztet.

b) Ne igyál mert ha azt írod, hogy " Sikba Anyyyyy kuvvvvajjjo a bul jó wokkkk nemittsaemtrii" az elêg levágós lesz.


Amúgy ráérsz még bulizni, igaz az első házibulim nekem is ennyi idősen volt de a házigazda szülei otthon voltak és egyáltalán nem volt alkohol. 17 évesen mehettem el először úgy, hogy tíznél tovább maradhattam. Hidd el bazihamar leszel 28. :)

2016. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Ne igyál alkoholt mert ha most nem tartod be szabályt amit anyukád kért akkor legközelebb semilyen buliba nem mehetsz.igenis írj neki 2 óránként álisd be az órát hogy 2 óránként szoljon neked felhivod anyukádat hogy minden rendben van és ö megnyugszik akkor máskor is elenged ez igy müködik .és alkohol nélkül is jol lehet érezni magadat ha jó a társaság .
2016. dec. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kultúrált mennyiségű alkoholtól semmit nem fogsz elfelejteni.
2016. dec. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kovpet ***** válasza:
100%

Még egy fontos gyakorlati tanácsot olvass el és értelmezz egy tapasztaltabbtól: az alkohol úgy hat, hogy amikor megiszod, kicsit felszívódik (a szádban, és minél erősebb, annál jobban érzed), de utána idővel (fél-egy óra alatt) fejti ki a teljes hatását, ahogy a gyomrod feldolgozza és a véredbe kerül. Tehát az, hogy "nem vagyok részeg" nem jelenti azt, hogy egy óra múlva sem leszel az (úgy, hogy addig nem iszol többet).

Tehát mértékkel igyál (ha muszáj egyáltalán, mert 14 évesen nem nagyon kellene).


Ha kifejezetten okos akarsz lenni, akkor a testsúlyod alapján meg tudod becsülni, hogy mekkora az a mennyiség, amiből nem lesz baj. Hidd el nekem, kicsit kapatosnak lenni jó érzés, de nagyon szar úgy berúgni, hogy még elaludni sem tudsz, mert a kapitány nagyon vadul vezeti a hajót a viharos tengeren és inkább meg szeretnél halni, olyan rosszul vagy mert forog veled a világ és majdnem hánysz, de mégsem tudsz.

2016. dec. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!