Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez másnál se normális, hogy...

Ez másnál se normális, hogy az anyós csak úgy, bejelentés nélkül beállít?

Figyelt kérdés
Ebben a pillanatban jött anyósom, nem szólt, nekünk programunk lett volna, de most nem tudunk így menni. Nagyon mérges vagyok. Ez nem normális szerintem, vagy igen?
2017. jún. 17. 13:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
nem, nem normális. De az se, hogy emiatt veszni hagyjátok a programot. Kapcsoljátok be neki az Izaura tévét, és hagyjátok ott a francba, majd észreveszi magát. ;)
2017. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem normális, de nálunk ez úgy működik, hogy látványos sajnálkozás, hogy "épp indulunk X helyre, bocsánat legközelebb tessék már szólni előre, mert ez egy olyan kellemetlen."
2017. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

"Bocsi Mama, örülünk hogy jöttél, de épp indulunk."

Ha van lehetőség hívjátok el magatokkal, ha nem akkor vigyétek haza, vagy vigyétek el a buszmegállóig.


Nálunk bármelyik nagyi bármikor beállíthat, én nem csinálok ebből gondot, de azzal számolniuk kell, hogy ha nem szóltak akkor nem biztos hog yitthon vagyunk.

2017. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Vigyétek haza. Annyira udvarias azért ne legyél, hogy egy ELŐRE kigondolt program veszendőbe menjen. Lehet erre vártál egész héten, helyette most lehet jópofizni. Tudjon azért anyu róla hogy dolog van és indulás!
2017. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Bocs de ha emiatt nem mentek a programotokra a Ti hibatok. Nem normalis anyostol hogy betoppan es Toled sem hogy behodolsz neki. Miert van ennyi no befosva az anyosatol?


" O, Klari neni, sajnos most indulunk el itthonrol, miert nem szolt hogy jon? Sajnalom, majd legkozelebb bepotoljuk a latogatast, hazadobjuk?"

Es ennyi. Elindultok a programotokra. Viselkedj felnottkent mert igy szuper kis aldozatot krealsz magadbol.

2017. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Miert nem mentek a programra? Akkor legalabb legkozelebb atgondolna, hogy szol. Nektek is meg kell huzni a hatarokat.
2017. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Ez tipikus anyós mentalitás, és nem normális dolog.

Sok vicc van erről a jelenségről, és van valóság alapjuk, az élet írta őket. Most csak egy:

- Meddig akar maradni Anyuka?

- Csak amíg szívesen láttok.

- Azt hittem legalább egy kávét azért megivott volna.:)

2017. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 jafnrétti ***** válasza:
88%

Nem normális, és nem is csinálnak ilyet se a férjem szülei, se az enyémek.

De azt se értem, miért nem szóltok neki, hogy mennetek kell?

2017. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk ezt többször is eljátszották, egyszer akkor jöttek, amikor éppen készültünk a gyerekkel az ügyeletre menni egy áltavatlan éjszaka után.

Akkor páromból kijött az őszinte, többé nem jöttek váratlanul.

2017. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk ebből nincs ügy. De ha programunk van akkor sajnos kirakjuk a látogatót akkor is ha az anyàm jön. Soha nincs harag. Én is megyek váratlanul és én is veszem a lapot ha valaki indul valahova.
2017. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!