Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal ritkán tudunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal ritkán tudunk találkozni, sokat beszélünk az interneten, viszont állandoan kilép bármiféle elözetes bejelentés nélkül. Szerintetek normális ez?

Figyelt kérdés
egy csomoszor van az h mindketten fennt vagyunk, beszélgetünk, irok neki valamit és hirtelen kilép..visszalép 1 ora mulva és ugy csinál mintha mi sem történt volna..nem tudom megmerjem e neki említeni, mert állandoan azt hiszi, hogy hisztizek..holott fordított esetben ő elvárja, hogyha kilépek akkor szóljak..:S
2011. okt. 10. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Én is így szoktam, van, aki MSNezeés közben csinál ezt-azt, és akkor kilép, valamikor visszalép, stb... szólhatsz neki de ha nekem eddig ezzel kapcsolatban szóltak mindig csak azt érték el h inkább nem is mentem fel msnre h ilyen hülyeségekre figyeljek :P
2011. okt. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Egyértelmű a szitu. Van egy másik csaja is, és amikor veled msn-el, épp annál van, vagy az van nála. Aztán amikor a csaj valami véletlen folytán megközelíti a gépet, gyorsan kilép, nehogy a nő lássa, hogy másik csajjal msn-el.
2011. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég bunkó dolog ez. Szerintem nem szeret téged igazán, én például sosem csinálok ilyet.
2011. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem lenne semmi probléma, ha csak be lenne jelentkezve de nem beszélnénk..de én irok neki és és beszélünk, aztán hirtelen vége..

nem hinném, hogy másik csaja lenne..

2011. okt. 10. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is az agyamra szokott menni.....


Én mindig tudok annyit írni, hogy "bocsi mennem kell"

Vagy mindjár jövök...

vagy csak egy sziát....


szóval szerintem is bunkóság.

2011. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyival sem tisztel meg a barátod, hogy írja hova megy, vagy csinál valamit, és azért nem válaszol, akkor mi a halálért vagy még együtt vele? Egyértelmű hogy nem szeret
2011. okt. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!