Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit kellene csinálnom, mindig...

Mit kellene csinálnom, mindig én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
Előre is elnézést ha hosszú lesz, próbálom rövidre fogni. A párommal másfél éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást, de anyós megkeseríti az életem. Tudom h vannak itt kötekedők akik szerint addig nem anyós még nem vagyunk házasok, de az egyszerűség kedvéért így hívom. Szóval, messzire jár dolgozni és a párja is messze lakik, javarészt ott van nála, havonta párszor hazajön, az ő lakása amiben a párom most él. A probléma az h száz kilóméterekről is folyamatosan ellenőrizgeti, folyton jelentkeznie kell a páromnak smsben vagy telefonon, reggel, ha beért a munkahelyre, ha végzett a munkával, ha hazaért, ha elmegy aludni. Random felhívja négyszer ötször egy nap, csak úgy, nem akar semmit csak megkérdezni h "mi újság" úgy ötödszörre. Van h késő este lefekvés előtt beszélnek, aztán korán reggel ez az első. Nagyon kellemetlen mikor folyton megzavarnak beszélgetés szex stb. közbe. És ha ez még nem elég, most jön az h mi van akkor ha nem veszi fel a telefont vagy nem jelentkezik: ne is keress, mostantól nem vagyok az anyád, én mindig melletted voltam mikor beteg voltál, menjél apádhoz, öngyilkos leszek, jövőre már nem élek stb. Most hétvégén is ez történt, aztán hazajött és mint ha mi sem történt volna kísérgette a páromat az orvoshoz, játszva h milyen jó anya. Sajnos a páromnak van egy krónikus betegsége emiatt kontrollra kell járnia. Egyszerűen kezd elfogyni a türelmem, főleg mikor látom h a páromnak rosszul esik amiket mond. Mit lehetne tenni?
2017. jún. 29. 23:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?


Igazából nem értem, hogy miért te lennél a rossz, amikor a történetben egy szó sem esik rólad.


Ezt a párodnak kéne lerendeznie az anyukájával minél előbb.

2017. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ja igen, az lemaradt h ezek a páromat is zavarják, de nem tesz ellene semmit, mert nem akar veszekedni az anyjával. Mikor elmondom neki h ez így nem állapot akkor meg azt vágja a fejemhez h rosszul esik neki h nem fogadom el a családját, mintha én lennék a rossz
2017. jún. 29. 23:27
 3/23 A kérdező kommentje:
Én húsz, ő huszonegy
2017. jún. 29. 23:27
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Valószínűleg sosem mert szembeszállni az anyjával, amíg nem mer, addig valószínűleg így marad a dolog.

Hergeld fel, akkor talán szembe mer vele szállni, nem tudom miért kell félni a szülőktől...

2017. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Dzseri ***** válasza:
91%

"Nagyon kellemetlen mikor folyton megzavarnak beszélgetés szex stb. közbe"


ezen csak röhögni lehet :-D

le kell venni róla a hangot szex közben :-D :-D

a párod ennyi azért már álljon a sarkára, ha többre nem is képes

2017. jún. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Addig hagyd ott ezt a pasast, íg fiatal vagy, és még könnyen találsz másikat. A barátod a szó szoros értelmében életképtelen, de attól neked még nem kell a saját életedet tönkretenni. Merthogy egy ilyen házasság nem élet, hanem tébolyda.
2017. jún. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval! Meg fogja keseríteni az életeteket! Folyton nálatok fog lógni, beállítani váratlanul és ez még csak a jobbik eset. Soha nem fogja hagyni, hogy a fia külön éljen. Ez érzelmi zsarolás! Nem értem a párod! Neki kellene lépni az ügyben!
2017. jún. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek több férfit, ahol 40-50 év fölött(!!!!) is naponta többször kell anyukával beszélgetni telefonon meghatározott időben, plusz random módon is. Felnőtt fiaim vannak, mégse jut eszembe így rájuk telepedni, ez nagyon erős függőség mindkét részről. Amelyik anya ilyen típus, azt csak drasztikus módon lehet leállítani, ha nem képes rá a párod, akkor neked kell döntened, fogod-e ezt bírni.
2017. jún. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Fú, anyósod nagyon beteg és ezzel a viselkedésével tönkreteszi a fiát is, aki gondolom az egyetlen gyermeke...nagyon sajnálom a párodat, szerintem retteg attól, hogy konfrontálódjon vele. Érzelmileg függő viszonyban tartja az anyja. Ebből a helyzetből szinte lehetetlen kikeveredni anélkül, hogy valaki lelkileg ne sérüljön ...az anyjának pszichológus kéne.
2017. jún. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 acelsziv ***** válasza:
98%

" a páromat is zavarják, de nem tesz ellene semmit, mert nem akar veszekedni az anyjával. "

Akkor ennyi. Ez jobb nem lesz ha egy ilyen gerinctelen, pühapö csű anyuci pici fiával élsz együtt.

Hagyd ott és mondd el neki, hogy miért.

Vagy előtte vesd fel ezt neki. Vagy lenöveszti a tökeit és elrágja a köldökzsinórt vagy otthagyod a töketlen pic sába.

2017. jún. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!