Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit kellene csinálnom, mindig...

Mit kellene csinálnom, mindig én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
Előre is elnézést ha hosszú lesz, próbálom rövidre fogni. A párommal másfél éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást, de anyós megkeseríti az életem. Tudom h vannak itt kötekedők akik szerint addig nem anyós még nem vagyunk házasok, de az egyszerűség kedvéért így hívom. Szóval, messzire jár dolgozni és a párja is messze lakik, javarészt ott van nála, havonta párszor hazajön, az ő lakása amiben a párom most él. A probléma az h száz kilóméterekről is folyamatosan ellenőrizgeti, folyton jelentkeznie kell a páromnak smsben vagy telefonon, reggel, ha beért a munkahelyre, ha végzett a munkával, ha hazaért, ha elmegy aludni. Random felhívja négyszer ötször egy nap, csak úgy, nem akar semmit csak megkérdezni h "mi újság" úgy ötödszörre. Van h késő este lefekvés előtt beszélnek, aztán korán reggel ez az első. Nagyon kellemetlen mikor folyton megzavarnak beszélgetés szex stb. közbe. És ha ez még nem elég, most jön az h mi van akkor ha nem veszi fel a telefont vagy nem jelentkezik: ne is keress, mostantól nem vagyok az anyád, én mindig melletted voltam mikor beteg voltál, menjél apádhoz, öngyilkos leszek, jövőre már nem élek stb. Most hétvégén is ez történt, aztán hazajött és mint ha mi sem történt volna kísérgette a páromat az orvoshoz, játszva h milyen jó anya. Sajnos a páromnak van egy krónikus betegsége emiatt kontrollra kell járnia. Egyszerűen kezd elfogyni a türelmem, főleg mikor látom h a páromnak rosszul esik amiket mond. Mit lehetne tenni?
2017. jún. 29. 23:24
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Egyszer szex közben mondja a mamának, hogy éppen zavar. Hívja negyedóra múlva, ha már elment. :) (Közben lehet lihegni a háttérben.)

Ezzel le is tudjátok egy időre.

2018. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Azóta már szakított velem. Összevesztem a nővel ezek miatt a kisfia meg bólogatott az anyjának mikor az elhordott mindennek. És szakított velem mert "én nem fogadom el a családját.
2018. jún. 19. 15:00
 23/23 anonim ***** válasza:
Tedd össze a két kezed és hálálkodj. Ismerek olyan 50 év fölötti férfit, akinek a házasságát tette tönkre egy ilyen anya, de a férfi a mai napig naponta legalább 2x beszél a semmiről anyukával.
2018. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!