Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mit kéne csinálnom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne csinálnom? Olyan rossz.

Figyelt kérdés
A legjobb barátom is meleg. Néha szexelünk is bár nem vagyok az esete, de ez max annyiban számít, hogy emiatt ugye azért ez nem csak egy barátság, hisz kevés baráttal szexel az ember. Minden nap szoktunk beszélni, főleg este. Azonban most van egy új fiú akivel ismerkedik egy ideje. Aki szintén hívogatja őt. Engem meg bár tudom, hogy ő nem a barátja hanem a pasija akar lenni azért zavar. Tehát féltékeny vagyok, pedig amúgy meg remélem, hogy jó lesz neki meg szurkolok is, csak hát eddig csak én hívtam ingyen így mindig velem beszélt meg mindent. Most meg ez a srác van. Bevallom kicsit félek, hogy majd a helyembe lép. Hogy kezelheti ezt jól az ember, azon kívül, hogy próbál nem hisztizni, meg nem féltékenykedni? Más is volt már ilyen helyzetben? Ott mi lett a vége? Csak ilyenkor pl figyelem, hogy mikor olvassa amit írok. Reagál-e, ha nem miért nem és így tovább. Csak azt se akarom, hogy neki rossz legyen, mert értitek na.

2016. dec. 20. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
szegény ember vízzel főz :D
2016. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem fog tudni figyelni rád annyira egy friss kapcsolat mellett, de aztán ez majd visszaáll. Az a jó a barátságban, hogy ők nem kell, hogy fogják mindig egymás kezét. Mindenki járja a maga útját. De újra és újra összetalálkoznak.
2016. dec. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
X- év és belátja te vagy nekii az igazi, és összejöttök :) Engedd el a dolgot :)
2016. dec. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neeem! Nagyon ne én vagyok neki az igazi :D És fordítva se. :)
2016. dec. 22. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!