Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg kéne csinálnom? Nagyon...

Meg kéne csinálnom? Nagyon rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ugye én hétköznap iskolában vagyok, 7-9 órám van, plusz edzésekre járok mindennap. ilyenkor anyának főznie sem kell, mert menzások vagyunk, nem is dolgozik, egyedül a takarítás marad rá, kivéve az én szobámban meg a tesóméban. Mi megcsináljuk magunknak. Van egy kutyánk, aki már eléggé rászorulna a körömvágásra és ma tudja fogadni a kutyakozmetikus. Mivel én tegnap egész nap egy több fordulós iskolai versenyen voltam, mára maradt az összes hétfőre való tanulnivalóm. Megkérdeztem, hogy esetleg eltudná-e ő vinni a kutyust és leüvöltötte a hajam, hogy én sosem csinálok semmit, mit képzelek magamról, stb. Oda-vissza négy óra az út a kutyakozmetikusig. Mégis csak el kéne mennem, vagy...?

Nagyon rosszul érzem magam, nem szeretem, amikor kiabál velem... :( Nagy butaság volt megkérdezni?



2014. okt. 5. 10:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
4 óra? Nincs közelebb? Megértem, hogy senki nem akarja elvinni szegény kutyát.
2014. okt. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy rossz ember. Anyukád boldog? Nem fásult/depressziós ennyi semmittevés mellett? Apukáddal jó a kapcsolata? Szerintem frusztrált, és emiatt üvöltött veled is, simán elvihette volna ő a kutyust, normális szülő ezt munka mellett is bevállalta volna (ha tudja), hogy a gyerek bepótolhassa a tanulni valót.
2014. okt. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
Gyalog viszed a kutyát, vagy tömegközlekedéssel? Ha az utóbbi, akkor akár buszon/vonaton is lehet tanulni.
2014. okt. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Ettől még nem vagy rossz ember, csak kértél egy kis szivességet. Néha velem is van ilyen. Ha tényleg nem ér rá vagy nem akarja elvinni akkor tényleg neked vagy másnak kell :/
2014. okt. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Figyelj, ha neki több szabadideje van, mint neked, akkor igenis vigye el Ő a kutyát. Ha nincs, akkor ez rád marad :/
2014. okt. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Lenne még egy kutyakozmetikus, de az anya egyik volt gimis osztálytársa és azt mondta, hogy nem adja a kezébe a kuytát, mert az a nő egy.... A lényeg, hogy nem akarja, pedig az 45 perc lenne csak. :(
2014. okt. 5. 10:55
 7/18 A kérdező kommentje:

Megpróbálom én elvinni, addig úgy sem hagyja abba a kiabálást. :(

Egyébként az egyik kérdésre válaszolva: apukám már nem él.

2014. okt. 5. 10:57
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja vinni, akkor úgysem fogja vinni, szóval vagy elviszed, vagy nem lesz levágva a körme. Az gáz, hogy éppen miatta nem lehet a közelebbi kutyakozmetikushoz vinni.
2014. okt. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
Anyád egy hárpia, még rosszabb, mint az enyém.
2014. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Sajnálom :( De ha anyukád nem dolgozik, miből éltek??
2014. okt. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!