Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak nekem volt furcsa ez a...

Csak nekem volt furcsa ez a jelenet?

Figyelt kérdés
Barátom szüleihez elmentünk. Apukája éppen horgászott, a fia lement és lett kapás. Mikor hozták fel a halat, anyukája oda rohant a barátomhoz és összepuszilta az arcát, így köszönte meg hogy lett kapásuk. Párom vigyorgott. Apuka furán nézett. Vele nem is foglalkozott.
2017. szept. 12. 16:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, hány éves kortól nem puszilhatom meg a fiaim, csakhogy tudjam a trendet.
2017. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak neked furcsa. Lefogadom apuka fura pillantását is beképzelted. Komolyan mondom, ha ilyen kérdéseket olvasok, a gyomrom görcsbe rándul, ha arra gondolok, hogy egyszer a fiam is haza fog hozni egy lányt. Isten mentsen meg attól, hogy ilyen legyen, mint egy pár itteni meny.
2017. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán a halat kellett volna megcsókolnia?
2017. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 tyttöö ***** válasza:
85%
Bárcsak ennyi problémám lenne.. 😂
2017. szept. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%
A helyedben én meg apukát pusziltam volna körbe.
2017. szept. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A férjem 43 éves. Az anyósom, még mindig "kisfiamnak" szólítja. Pedigvtermetre kettőjük közül anyósom a kisebb. De a férjem akkor is mindig az "ő kisfia" marad.Sőt, még puszit is szokott neki adni az arcára. Még én is szoktam anyóstól, sőt apóstól is puszit kapni, és szoktam viszonozni is. Sőt! Anyósomék szoktak engem a "kislányuknak" szólítani, pedig vér szerint nem is vagyok a gyerekük. Mi egy ilyen furcsa család vagyunk.... (Még horgászunk is: az apósom is, a férjem is, én is...) Én az áltakad leírt szituban semmi furcsát nem találok....
2017. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!