Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet tenni ha az anyuka...

Mit lehet tenni ha az anyuka képtelen elfogadni hogy a fia döntését?

Figyelt kérdés

Haverom szakított a barátnőjével, lényegében már nem volt boldog a kapcsolat ahogy láttam rajtuk. Azóta teltek a hónapok és a csajszi fűvel fával kavar elég durva híreket lehet róla kapni. És hát felvette a kapcsolatot a "volt anyós jelölttel" (én csak a fiától tudom)hogy nagyon megbánta a dolgokat és hogy fogadja vissza a fia.. Erre az az anyuka elkezdett szervezkedni: meglátogatta a csajt, bevásárolt neki a kollégiumba kajákat, ruhát, megebédeltette a csaj meg elfogta az ingyen amit az anyuka csinált... meg az anyuka nyüstöli a fiát hogy fogadja vissza az exét.

én próbáltam tanácsokat adni. De szegény srác is már kikészült nem is akar az exéről hallani de az anyja által mindig tud róla...

Tudom nem szép dolog mások életébe beleszólni, de egy pár jó tanácsra lenne szüksége a haveromnak :(



2017. szept. 26. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Növesszen tököt és rakja helyre az anyját. Mi itt a kérdés?
2017. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod eszembe nem jutna ilyesmit csinálni. Ez a nő ennyit néz ki a fiából ? Fogalmam sincs mit tennék a fiú helyében.
2017. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
haverom próbált beszélni az anyjával, de a nőnek nagyon a "begyében" van a kiscsaj
2017. szept. 26. 21:20
 4/14 acelsziv ***** válasza:
98%

És nem meri kinyitni a száját, hogy leüvöltse anyuci fejét?

Akkor szenvedjen.

2017. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
A haverod ültesse le az anyját egy adag romlott kaja elé és erőltesse, hogy egye meg. Aztán miután az anyuka jól kiakadt a fiára, magyarázza el, hogy "na anya, pontosan ugyanezt csinálod velem, amikor az exemet szajkózod. Te se ennéd meg ezt a romlott kaját, én sem megyek vissza egy romlott kapcsolatba.".
2017. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon egyértelmű, mit kéne tenni. A haverodnak jól helyre rakni az anyját, hogy ne pofázzon bele a dolgaiba, és fogja föl, hogy nem kell neki az ex, és soha többé nem is fog kelleni, akkor se, ha ő fejre áll.
2017. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
78%

Az én verzióm: Rendszeresen lelki terrorizált, ezzel tönkretett mindent amit, sikerült felépítenem magamnak, lerombolta az egészséges jövőképem, mert most tanulni is képtelen vagyok, pedig imádok tanulni, és sose esett nehezemre, most meg ott tartok, hogy azon gondolkodom, hogy alap szavakat, hogy kell helyesenírni. Ez csak morzsa. Ha visszaemlékszem, elkezdtem terápiás videokat nézni, akkor döbbentem rá és lettek egyértelműek a dolgok, és hónapok alatt sikerült magamból kitaszítani, hogy véget tudjak vetni a terrornak. Persze, még mindig bennem volt, meg sírt sajnáltatta magát, de mű könnyek voltak, mert Én tudom milyen az igazi lélekből fakadó sírás, ami a fájdalomból fakad, nem az önsajnálatból. Tudtam, hogy függő, és Én vagyok a gyógyszere, szerettem volna fokozatosan levállni, hogy még véletlenü se tragédia legyen a vége. Ekkor jöttek a rendszeres hívások, "nyugalmas" látogatások, a kitalált történetei, amiket remélem csak ő hitt el, de notórius hazudozó, így úgy tud hazudni mint senki más, persze mivel Én rendszeresen láttam, apró hangváltozásokból, mozdulataiból tudtam, hogy nem mond igazat, de mindegy is volt, mert megagyarázni is jól tudott.

Felraktam magam társkeresőre, de nem volt komoly szándék, csak idegenekkel akartam beszélni a semmiről, de kaptam figyelmet, meg dícséreteket, amit tőle nem és ez is sokat segített.

A buli,pia,haverok mivel nem tudtam gondolkodni, olvasni se akartam, se semmit ami gondolkodás, mert más se volt az agyamban, hogy mikor csörren a telefon, nem-e keres. Nem-e öli meg magát, mivel ezzel megpróbálkozott zsarolni.

Nem csak velem volt ilyen, ő mindenkit gyűlölt, és megvetett, maga volt az Isten.

Remélem jó nagy pofont okoztam azzal, hogy elhagytam, és szenved (mondja ezt a düh) De sérült, nagyon sokszor, sok mindentől, de menjen szakemberhez én ezt tanácsolom NEKI. Valamint, ne gyártson kitalálciókat, mert erről is tudnék mesélni... De a legjobb, hogy sosem voltam egyedül, és a hazugságai 1 percig se áll.

2017. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
A srác anyja tudja, hogy miket hallani arról a lányról? A srác akivel nem akar járni, azzal nem jár; nehogy már a nyúl vigye a puskát! Tudassa a srác az anyjával, hogy neki fájdalmat okoz rágondolni arra a lányra, és az anyja kímélje őt ettől egy időre!
2017. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
Mondja meg az anyjának, hogy szexeljen ő a csajjal, ha ennyire vágyik rá, őt meg hagyják békén.
2017. szept. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

"a csajszi fűvel fával kavar elég durva híreket lehet róla kapni."


Ha egy csaj ri banckodik mert hajtja a vére, az már a kapcsolatuk alatt is ugyanilyen volt, és valszeg csalta fűvel fával.

Talán ezért is szakított vele a srác, mert rájött, hogy több pasi is dugványozza.

2017. szept. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!