Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek megteheti vagy sem?

Szerintetek megteheti vagy sem?

Figyelt kérdés
Anyósom nem egyszerű eset. Elég önző és önfejű. Mielőtt a férjemmel összeházasodtunk nem viselkedett így mert gondolom akkor még úgy érezte hogy nem lesz komoly a dolog. Az esküvővel kezdődött, folytatódott a terhességgel és most a kisfiunk nevelésével. Mindenbe beleszól, teljesen ostobának néz. A család többi tagját is uszítja. Az a rögeszméje hogy el akarja vinni a gyereket magával (4hónapos) mert szerinte náluk jobb helyen van, meg velük biztos jobban szeret lenni. Ezt az egészet pedig a férjemnek úgy adja elő hogy ezzel ő csak segítene. Persze férjemmel megbeszéltük hogy ez felejtős, egy az hogy még kicsi a másik pedig hogy mi vagyunk a szülei. Ha jön állandóan úgy viselkedik mintha az övé lenne a gyerek, kikapja a kezemből.. alig akarja vissza adni. Múltkor sajnos betelt a pohár és összezörrentünk..erre elkezdte magyarázni a férjemnek hogy jobb lenne ha elhagyna engem mert nem tudok gyereket nevelni..és majd ők felnevelik a mi gyermekünket. Férjem megvédett és elmagyarázta neki a dolgokat és közölte hogy amíg így áll a dolgokhoz addig ne várja hogy találkozzunk. A kérdésem az lenne hogy ugye nincs semmi módja arra hogy ezt tényleg megtegye? Lehet hogy butaság de mint mondtam elég önfejű és bármit kinézek belőle. Normális anyagi körülmények között élünk a saját hazunkban, nem tartom magam tökéletes anyának de a tőlem telhető legtöbbet megteszem.
2017. okt. 21. 20:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
sem.
2017. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%

Már hogy tehetné? Ne butáskodj.


Nevetni fogsz, de nekem az anyám jött a szöveggel, hogy elveteti tőlem a lányom. Nevetve mondtam neki,hogy lehet próbálkozni, de itt akkor vér fog folyni. Akkor egy darabig nem beszéltünk utána.

2017. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy tudom hogy csak nyomós okkal veszik el az anyától a gyermekét. Mindig azzal jön hogy neki nagy ismeretségi köre van és ő bármit megtehet mert ő az XY...
2017. okt. 21. 20:44
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Hogy lenne már módja! Menjél pszichológushoz, ha ennyire nincsen önbizalmad! A nő bolond. El kell kerülni nagy ívben.
2017. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
az anyosokkal csak a baj van! tegyel magasrol a gonosz asszonyra, es szakitsd is meg vele a kapcsolatot szerintem, amint lehet.
2017. okt. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Gonosz boszorkány... Nyugodtan lehetnek akármilyen kapcsolatai, nem tehet semmit, mindenhol körbe fogják nevetni.
2017. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé buta vagy, hogy ezt beveszed. Nem fogják elvenni tőled a gyereked, csak mert anyósod azt mondta. Aztán kiket ismer? Szomszéd Piroskát, meg a 2 utcával arrébb lakó Julcsát? Ugyan már.
2017. okt. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Valóban vannak gyamugyes kapcsolatai is...

Nem igazán hiszem el..de ég aljas ember és az ilyenekből bármit kinézek. Sok mindent átéltem már. Ha nem is azt hogy elvegye tőlem de más alattomos dolgokat még kitalálhat.

2017. okt. 21. 20:59
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

Na pont azért ez az egyik feltétele a mi esküvőnknek, hogy 200km körzetben nem lesz a drága anyósom se, és a drága anyuka sem....

Meg csak azt kéne, hogy csak ugy a nyakunra járjon mind a kettő, és ezt úgy mondom, hogy nagyon szeretem őket....

2017. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
98%
Semmilyen módja nincs, hogy elvegye a gyereket.
2017. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!