Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megteheti ezt a nővérem?

Megteheti ezt a nővérem?

Figyelt kérdés

Augusztusba lesz az esküvője és én vagyok a tanúja.

Ő pedig ma kijelentette, hogy milyen hajam lesz, milyen arcszőrzetem és, hogy milyen ruhát kell viselnem.

Az tény, hogy "érdekes" kinézetem van, de ez szerintem akkor is túlzás...

Üstökre vágott hajam van és kecskeszakállam. Az ünneplő ruhám egy zsinóros/magyaros zakó, alatta pitykés mellény majd fehér ing. Alul egy zsinóros nadrág és végül egy bőrcsizma (tehát tulajdonképpen csak a csizma a szokatlan, a többi az a megszokott ünnepi ruhadarabok "felturbózott" darabjai).

Megteheti, hogy megszabja mit viseljek?

22/f



2017. júl. 16. 22:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen esetben meg😅 ő napja ne az elba szott öccse díszmagyarságát kelljen már néznie az egész násznépnek és kérdezgetnie hogy kiez a hü lye gyerek ?!
2017. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
37%
Nem teheti meg. Ha nem tetszik neki akkor kérjen fel mást tanúnak.
2017. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
72%

Ilyen húú de magyarosban én sem engednélek tanúnak.

A tesóm esküvőjén a tanúknak, koszorús lányoknak volt ruha. Mindenkinek egyforma

2017. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
33%
Ne ő mondja meg. Ez a te stilusod, nem kell birkaként beállni a sorba.
2017. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
A ruha még talán, de azt megtilthatja, hogy olyan hajam legyen és arcszőrzetem amilyet ő akar???
2017. júl. 16. 22:18
 6/36 anonim ***** válasza:
52%
Azon az egy napon illik az ő elképzelései szerint kinézni. Most ő a rendező, a koreográfus és a stylist. Ne rontsd el azt a napját.
2017. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Tehát csak ez az egy nap miatt vágjam le a hajam és a szakállam amit már egy éve növesztek??
2017. júl. 16. 22:20
 8/36 anonim ***** válasza:
76%
Én azért szólnék neki,ha nekem nem igazán tetszene valami. Meg hogy hiába az ő napja azért viselkedhetne normálisan.
2017. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
86%

A ruhába szóljon bele, ha akar, végül is a koszorúslányok ruhája is általában megszabott.

De a haj meg a szakáll más dolog, abba nem szólhat bele. Még mit nem...

2017. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
24%

Ha le nem is vágatod, igazíttasd meg egy alkalmakon társadalmilag - vagy legalább a nővéred által - elfogadott fazonra.

A ruhát pedig igen, megszabhatja, hiszen ez az ő napja, nem a tiéd. Bármely más napon azt viselsz, amit akarsz, úgy hordod a hajad és a szakállad, ahogy akarod, ha már igent mondtál arra, hogy a tanúja leszel, akkor alap, hogy ezt megteszed a kedvéért.

2017. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!