Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kikészitt az anyosom?

Kikészitt az anyosom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Konkrétan nem tudom mitévő legyen.. Már teljesen ki vagyok az anyosomtól ki készitt! 1.6éves a lányom érkezik a tesó is ö 18 hetes és mindenben versengeni próbál velem szemben. és kiakaszt!!! lányom 1éves szülinapjára szeretük volna ki lövetni a fülét.. hát meg ne probáljam.. inkább le is mondtuk róla.. rá 2 hónapra anyós feldobta a témát hogy ök elvisszik kijukasztani a fülét de én nemet mondtam nekik... Mert még is csak én találtam ki és az én lányom!! 18 hetes genetikai uh is ránk telefonált hogy na mivan az ö kicsi babájával..... Mint hogy ha az ö gyerekével lennék terhes.( ö ellenezte a tesot..! Ez is csak ezért volt hogy engem idegesítsen) Mert hát ne szedjek vitamin. Öse szedett a gyerekeivel. A nagynak se adjak tej italt mert ö se adott.. De a ciciröl azért szoktassam le. Mert hát beteg lesz a kis baba stb..! gyűlölöm!

Be jelentetünk neki a kis lány nevet.. hat neki nem tetszik.. felháborodott miért mertem ezt választani célozgatott hogy adjuk az ö nevét.. Hat biztos hogy nem!.

Nem mondot biztossat a doki a baba nemével kapcsolatban.. De ö megmagyarázza ez kis fiú lesz..! Rá két napra mondta hogy kis lány ö is :D :D Eddig próbáltam eltűrni amit mondott de már nem bírom

Mivel tudnék vissza vágni neki hogy vegye a lapot???! esetleg tanácsok?!


2017. okt. 26. 20:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
Vedd le a gumicsizmát, tekerd feljebb a petróleumlámpát és ugorj neki mégegyszer a kérdésnek.
2017. okt. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%

Egyetlenegy szót kezdünk ly-al a magyar helyesírásban. Természetesen sikerült elrontanod.


Kérdésre is válaszolván, mondd meg, hogy ossza ki az anyóst, vagy többé nem látja az unokáit.

2017. okt. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
Költözz el tőle
2017. okt. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
84%
XDDD ez de jó!
2017. okt. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
80%

hihetetlen, hogy mennyi életképtelen, nyámnyila ember vállal ma gyereket Magyarországon.

Hogy a bánatba képesek például jogosítványt szerezni, ha bárki ilyen szinten befolyásolhatja az életüket.

Mondja már meg nekem valaki, hogy miért van szája, hangszalagja az embereknek, ha nem azért hogy használják.

-Kedves mama: ez a mi életünk, mi gyerekeink, ne szóljon bele az életünkbe, maradjon csak a nagymama szerepben.-mondod te

-De aranyom, hiszen nálam éltek, az én házamban, ha akarnék sem tudnék kimaradni az életetekből- mondja mama

Ha pedig nem vele éltek, akkor mi a gond? Akkor könnyú lenne helyretenni a dolgokat.

Szóval, kész vagyok ezeken a problémákon....

2017. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!