Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom nem normális, szerinte...

Anyósom nem normális, szerintetek?

Figyelt kérdés

Itt lakunk nála sajnos a párommal és a kisfiammal

Vasárnap hányt a gyerkőc,egy alkalommal a nadrágja nagyon "olyan" lett, én kidobtam a kukába.

Nemrég vasaltam a ruhákat,és akkor kapcsoltam,hogy azt a melegítőnacit vasaltam ki - ami egyebkent már kopottab volt- amit én kidobtam!


De ez már nem első eset,hogy az általam kidobott cuccokat szedtem az nagy szemeteskukából!!!!


2017. okt. 19. 19:51
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:

Bocsánat,az utolsó mondst ez lenne:

Nem az első eset,hogy anyósom az általam kidobott cuccokat kukázta vissza!!!

2017. okt. 19. 19:52
 2/38 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem te nem vagy normális.
2017. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
29%
De miért csinálja ezt? Ha valamit kidobsz, nagy valószínűséggel nem kell már. Szerintem ezzel csak bosszantani akar. Beszélj vele.
2017. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
80%

Egy hányást simán kilehet mosni ám.Ha mindig mindent kidobnánk amit , lehánynak a gyerekek ,sokba kerülne.Anyósod másképp gondolta , sajnálta a nadrágot emiatt kidobni és kivette.

Ő spórolósabb típus , régebben csak akkor dobtak ki valamit ha már tényleg használhatatlan , ő ebben nőtt fel.

2017. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem te nem vagy normális. Annyira csóró vagy, hogy másnál kell laknod, de kidobod a ruhát, ahelyett hogy kimosnád?
2017. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
15%

Ha nem javítod ki az utolsó mondatot, nem sokat értettem volna belőle, nem tudom, hogy sikerült így fogalmazni.


De ami a lényeg: mondd meg anyósodnak, hogy állítsa le magát.

2017. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
81%
Remélem, csak trollkodsz. Nem azt mondom, hogy ha ennyire nincs pénzetek, hogy anyósnál kell laknotok, akkor járasd rongyokban a gyereket, de otthonra, kerti játszónak miért nem jó (természetesen kimosva) az a nadrág, amit egyszer lehányt??
2017. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
70%

Nincs olyan hányás, ami ne jönne ki maradéktalanul egy szimpla mosással. Még folttisztító se kell.

Nem kell ahhoz szegénynek lenni, hogy "megments" egy ilyen nadrágot.

De ha arra se telik, hogy külön élj, jó nagy barom vagy, ha ilyen pazarlóan élsz.

2017. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Megtehetnénk hogy külön menjünk, csak a páeom nem akarja itthagynu sz anyját,de ez már igencsak más téma!
2017. okt. 19. 20:12
 10/38 anonim ***** válasza:
84%
Tehát az a bajod, hogy az anyósod kimosta helyetted a lehányt nadrágot?
2017. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!