Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » SOS! Túlzást ezt elküldeni...

SOS! Túlzást ezt elküldeni anyósnak vagy belefér?

Figyelt kérdés

A párommal több mint egy éve vagyok együtt.Ez alatt az idő alatt nagyon jó kapcsolatot alakult ki köztem és az édesanyja között.Szeretek vele beszélgetni,aranyos nőnek tartom fel is nézek rá.Holnap lesz a születésnapja és ezt a képet gondoltam elküldeni neki.Mivel jelenleg személyesen nem tudom megköszönteni.


[link]


Szerintetek túlzás vagy ha már úgy is jó viszonyt ápolunk bele fér?Ti a helyébe örülnétek neki vagy fognátok a fejeteket,hogy ennyire azért ne szeresem?Keresek más képet vagy csak simán köszöntsem meg vagy jó lesz ez?


2017. okt. 27. 22:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Házasok vagytok a pároddal?
2017. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
El NE küld. Ez baromi nyálas....
2017. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen tudom,hogy a házastársként szokás a férjed anyukáját anyósnak hívni de nálunk szokás úgy is,hogy még nem vagyunk házasok és az anyukája is tudja,hogy így hívom és jót szokott mosolyogni róla mert szeret.(: Tetszik neki,hogy így hívom és ha szereti akkor miért ne hívhatnám így még akkor is ha papíron nem az?
2017. okt. 27. 22:58
 4/18 A kérdező kommentje:
Kapott már tőlem meghatóbb ajándékot is annak is nagyon örült meg is hatódott rajta annyira nem nyálas szerintem,hogy ne örüljön neki de akkor keresek mást.(:
2017. okt. 27. 23:00
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Akkor szerintem mehet simán :)
2017. okt. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Tenyleg nyalas.... Errol az en anyosom csak almodozhat :D
2017. okt. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ennél kedvesebb képeslapokat is találhatsz. Nekem ez annyira nem tetszene szerintem.
2017. okt. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
szerintem hibátlan
2017. okt. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%
Ha lenne anyósod, akkor nem lenne túlzás.
2017. okt. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%

Egyszerűen nem illik anyósnak hívni, amíg tényleg nem lesz az. Ennyi.

Szerintem nem nyálas ez a kép, de nem is túl kreatív. Nekem személy szerint nem tetszik, ha egy kép annyiból áll, hogy legépelnek nagy színes betűkkel egy sima szöveget valami virágos háttérre.

De az idősek bírják az ilyesmit, amióta tudják használni a fészbukot.

2017. okt. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!