Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az belefér, ha egy 25 éves...

Az belefér, ha egy 25 éves férfi egy 3 szavas sms-ben köszönti fel az édesanyját a születésnapján? :/

Figyelt kérdés
Nem lakunk messze egymástól és amúgy jó a kapcsolatunk, és ő minden születésnapján kapott figyelmet, ajándékot, tortát, mindent ahogy kell. Nem ezt látta, nem így neveltük. Minimum felhívhatott volna. Magasak az igényeim? És most hogyan reagáljak? nagyon rosszul esik tőle :/

2017. ápr. 21. 07:29
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
Egy kora reggeli SMS után lehet, hogy később még felhív, vagy felköszönt személyesen, nem?
2017. ápr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
25%

Legközelebb te is 3 szóval sms-ben felköszöntöd (nem felhívod!), és probléma megoldva. Érezze a törődést!

Na és én ezek után ezt nem említeném meg. Csak ki kell várni az ő születésnapját is :)

Tanulni fog az esetből.

2017. ápr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
25%

Nem tudom, hogy milyen a kapcsolatotok, de én biztosan számon kérném tőle, hogy ez mi :D

És hogy rosszul esik neked hogy meg sem látogat :)

2017. ápr. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
98%
Ha te is 3 szóval fogod kifejezni a "törődést" legközelebb, akkor csak idővel elhidegültök egymástól... Légy vele őszinte!!!!
2017. ápr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
13%
Saját bőrén tanul aki nem okos :)
2017. ápr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
6%

3 szavas SMS?


Viccnek is kevés.

2017. ápr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
90%
Kora reggel küldte.... lehet ez csak előköszöntés volt. Akkor lenne gáz ha ezt a születésnapodon késő este küldtw volna.
2017. ápr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
3%
Az ilyet is kár volt megszülni. Aki így bánik az édesanyjával, az nem is tudom miféle ember.
2017. ápr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
89%

Én azt nem értem, hogy ezt nekünk kell megszavazni? Talán húzod a strigulákat?

- EGy igen, három nem.


Vagy ezt mégis hogy kell elképzelni? Mi célja volt felnőtt nő és anya létedre ez a kérdés? Ennyire nem tudod ezt eldönteni? Hát ott akkor baj van...

2017. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
94%
Én szerintem egyeltalán nem gáz! Legalább irt SMS-t (valaki pl siman elfelejti). És szerintem nincs kizárva az sem h megjelenik nálad valamikor :)
2017. ápr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!