Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha az anyósom még...

Mit tegyek ha az anyósom még a párom előző barátnőjével van anyós-meny viszonyban?!

Figyelt kérdés
Már több mint 4 éve én vagyok a menye. Közös gyerekünk is van a párommal. De ugyanez a helyzet az én szüleimmel mert ők még az én előző párommal tartják a kapcsolatot a mostanival meg még a köszönő viszony sincs meg. Szóval mit tehetek ilyenkor?
2017. nov. 3. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Most anyos-hianyod van? Joeg :D Ilyen is van? A parodat bemutattad a szuleidnek? Ha igen, akkor nem tudnak koszonni? Mi ennek az oka? Eleg silany kommunikacios keszsegre utal ez, mindenki reszerol.
2017. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

(Én személy szerint sajnos semmit nem tudok/tudtam tenni. A párom előző barátnőjét kidobták otthonról, párom anyja befogadta. 2013 dec.-ben szakítottak, 14 nyarán párom elköltözött az ország másik végébe. 2015 nyarán összejöttünk párommal, 16 tavasszal összeköltöztünk. Az ex még mindig anyucival lakik, mi meg azóta (1.5 éve) nem jártunk a környéken sem. Anyuci szerint az ex illik a páromhoz, nem én, tehát se a fia, se én nem beszélünk vele.)Ráadásul mi is szeretnénk babát több, mint 1 éve, de nem sikerül..+ esküvőt nyáron.


Ha értelmes a nő, akkor ülj le beszélj vele, hogy ez téged bánt, próbálj közelebb kerülni hozzá, kérd meg, hogy tanítson meg egy sütire, akármi..

2017. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

2 es valaszolo is bebizonyitotta, hogy jobb az, ha egy ilyen anyossal nincs kapcsolat. Illetve az anyos eldontheti kit kedvel es kit nem.

Kerdezo a sajat szuleivel elbeszelt errol a fogyatekossagrol?

2017. nov. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos az a büdös nagy helyzet, hogy semmi jogod nincs megszabni másoknak, hogy kit kedveljenek és kivel tartsák a kapcsolatot. Vagy felnőtt leszel és elfogadod, hogy nem körülötted forog a világ, és mások nem hozzád igazítják az életüket, vagy leéled az életedet halálra sértődve és jól megmutatod mindenkinek.
2017. nov. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Kérdetd meg először a saját szüleidet hogy miért nem fogadták mév el a párod?
2017. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Felnőtt ember azzal barátkozik, akivel akar. Persze ha megjelensz egy családi összejövetelen, illik hogy köszönjenek neked, de miért kéne megszakítaniuk a kapcsolatot azzal, akivel kölcsönösen megkedvelték egymást?

A nővérem az exférje barátnőjének szüleivel barátkozott össze. Megismerkedtek, mert szülők a láthatások alatt gyakran vendégül látták a gyerekeket, aztán mikor a lányuk már szakított az apával, továbbra is segítették a nővéremet, pótnagyszülőként működtek. Azóta több mint húsz év telt el, de még mindig összejárnak.

2017. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%

Igen, és? Bocs, hogy nem ugrálnak minden "menynek" tárt karokkal.

Lehetsz te is még egy a sok közül :D


Szóval fogadd el, hogy nem mindenki rajong érted. Nagy ügy.

2017. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!