Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A fiam barátnőjével nem tudok...

A fiam barátnőjével nem tudok mit kezdeni, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
2 hónapja ismerik csak egymást, már az első hónapban jóformán életvitel szerűen nálunk élt, mivel tulajdonképpen beköltözött. Ezt én furcsálltam, de úgy voltam vele, nem szólok semmit, ne én legyek rögtön a "gonosz anyós". Csakhogy én ezt már nem bírom anyagilag, ha megemlítem, hogy szálljon be a költségekbe a kisasszony személyes sértésnek veszi, és olyanokat terjeszt rólam, hogy én a saját kiadásaimra (!) kérek tőle pénzt. Ha a fiamnak szólok, hogy intézze ezt az ügyet, a vállát vonogatja. A lány nálunk eszik, nálunk fürdik, kihasználja a tusfürdőmet folyton, fújkálja a parfümjeimet. Kissé unom, hogy egy voltaképp vadidegent kerülgessek a házamban, és ÉN alkalmazkodjak hozzá, mi a megoldás?...

2013. okt. 30. 20:07
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%

Mennyi idösek a fiad meg a barátnö?


Mert ha már felnöttek, akkor közlöd velük, hogy VAGY befizetnek, VAGY nem jöhet hozzád a lány.

2013. okt. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
98%

Megmondod a fiadnak, hogy hetente max kétszer aludhat nálatok a lány.

Mi mást tudnál kezdeni vele?

2013. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
64%
Hány évesek a fiatalok? Ezt fontos lenne tudni,mert ha egy 14 éves viszi oda és költözteti oda a barátnőjét az felháborító,de ha már 20 éves körüliek akkor is elfogadhatatlan a helyzet,de legalább felnőttek. Ültesd le őket beszélgetni!
2013. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
97%
Ne a lánnyal beszélj hanem a fiaddal. Eleve fektesd le a szabályokat, ez a te házad stb. Nálunk például nem volt baj ha pl. hétvégén nálunk van a barátom vagy az öcsém barátnője, de tudtuk ha együtt akarunk életvitelszerűen élni akkor albérletbe kell mennünk. Fiad a vállvonogatáson kívül beszáll valamivel a költségekbe? Ezt először vele tisztázd.
2013. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
86%

Ha meg még nem, akkor azt közöld, hogy nem jöhet többet.

Ha lányom lesz és a barátja véletlenül a parfümömet kezdi használni valószínűleg eltöröm majd a kezét. Ha néha ott alszik és kajál meg fürdik az oké, de hogy konkrétan odaköltözzön az nem jöhet szóba. A helyedben egyébként leszoknék a főzésről, kaja vásárlásról, egy idő után rájönne a fiad, hogy csinálni kéne valamit.

2013. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos szólnod kell, hogy egyszerűen nem bírod anyagilag, ezekkel a szavakkal kell és higgadtan megmondanod nekik. Csak nyugi, a parfümöket rakd el. Az együttélésnél mindenkinek alkalmazkodnia kell. Én pl. eldugom a csokit.


Annak idején az én párom költözött hozzánk, 6 hónapig nem fizetett semmit, aztán apu meghalt és nagyon kellett a párom fizetése is. Szólt anyu, megértette a párom, és nagyon szépen éltünk utána, mindent megtett a nyugalom érdekében.

2013. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
éjt nappallá téve dolgozom, de az isten pénze nem elég.
2013. okt. 30. 20:31
 8/42 anonim ***** válasza:
93%
dobd ki és kész
2013. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Kicsit kiegészíteném. Hogy kérdéseitekre válaszoljak: A fiam 21, a kislány 19. Tudom, hogy a mi időnkben másképp volt, de nekem az is furcsa volt, hogy azonnal szinte beköltözött hozzánk, ahogy megismerte a fiamat. Értem én, hogy szerelem miegymás, na de...ez szerintem túlzás. Eltűnődtem mennyi önbecsülése lehet ennek a lánynak, milyen nevelést kaphatott otthon?...

A bili ma borult ki, jöttem haza munkából, a tegnapi nagy bevsásárlásomból szinte mindent megettek, főzni sem tudtam. Nekem ebből elegem van. Van egy másodállásom is, és devizahitelt is fizetek. A lány nálunk keresztbe szalmát nem tesz, elmosogatni nap, ma is hegyekben állt a mosatlan, ahogy hazajöttem. A csúcs: Van egy ősöreg Opelünk. A fiam gallyra vágta. Ordibál velem csináltassam meg, mert nekik hétvégén kell! Még mit nem???

2013. okt. 30. 20:38
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Rakd ki őket a fenébe. Vagy legalábbis mond meg nekik hogy ez lesz. És közöld azt is a fiaddal hogy most már nem kéne elvileg őt sem eltartanod. Nehogy már kiegyenek téged a vagyonodból, pláne két hónapos kapcsolatban már ilyenekre képes a csaj, mi lesz később?

23/N

2013. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!