Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Sok anyósnak miért mánia a...

Sok anyósnak miért mánia a fiú unoka? (Ha lány emberbe se nézik) azt hiszik a fiú unoka által kicsit visszakapják a pici fiacskájukat?

Figyelt kérdés
2017. nov. 23. 09:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Valószínű... vagy szimplán csak idióták :)
2017. nov. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Hogy legyen meg egy tema amivel idegesithetik a menyuket :)


amugy ha nem jartak volna biologiaora melle, akkor tudnak hogy a pici fiacskajukon mulik a dolog...

2017. nov. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nekem is ilyen anyos és mostanság nem egyszer olvastam mástól is.

Mikor mondtuk h xy-nak lánya született azt mondta erre szegény...miért,mert a lányokkal nem lehet játszani se...nem tudom ezt mi alapján vonta le...

2017. nov. 23. 09:57
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

Megvan a napi anyósos kérdés. Qrva unalmas már. Pedig mennyből is minimum ugyanannyi selejt van. Az pedig gondolom kicsit sem zavar, amikor olyan kérdés van ki milyen nemű gyerekre vágyik és a legtöbb válasz a kislány.


Ui .: én nem vagyok sem anyós, sem pedig menny. Csupán elegem van a sok primitív nőből, akik ennyire összeférhetetlenek.

2017. nov. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
* nem menny, hanem meny.
2017. nov. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, de az én anyósom is ilyen, nekünk is meg az unokahúgának is mindig azt mondja, hogy reméli hogy kisfiú születik (nálunk még nem aktuális, de az unokahúga terhes) Úgy tesznek, mintha nők nélkül is világ lenne a világ, és kinek van szüksége lány gyerekre. Idegesítő dolog, de lehet abban valami, amit írtál.
2017. nov. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Anyósomnak 3 fiú és egy lányunokája van,a lány a miénk.Ő a legkissebb is,Szeretik,szeretik,de ajándékot karácsony és szülinap kivételével sosem vesznek neki.De egy tábla csokit se stb...A másik 3 fiút öltöztetik,beiskoláztatják.Ha az én lányomnak szülinapja van,akkor a fiúk is kapnak valamit.Ezt sose fogom megérteni,de ez van.Húsvétkor pl elmondta hogy vett 8 kinder tojást...Abból a kislány egyet se kapott..
2017. nov. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Persze vannak selejtes menyek is de valakit azért nem szeretni h lány vagy azért szeretni h fiú ez finoman szólva nagyon előitéletes dolog. Valakit ugy nem szeretni h nem is ismeri még anyuka pocakjába elkönyvelni semmirevalónak undorito dolog.
2017. nov. 23. 10:18
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Még messze a gyerek téma nálam, mert 18 vagyok, de először én kisfiút szeretnék utána lány(oka)t. Persze, ha először kislányom születik őneki is ugyanannyira fogok örülni, mint a fiúnak. Unokabátyámék tervezik a babát, én örülnék, ha kisfiú lenne, mert 3 unokahugicám van és örülnék egy kisfiúval is autósat játszani :) persze ha kislány lesz neki is örülök, akkor babázgatok. Én nekem van egy bátyám, kiskoromban vele és a haverjaival sokat lógtam, kicsit fiús is vagyok, egy kislány babával nem is tudnám hogyan játszak...
2017. nov. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Az én apai nagyanyám is ilyen felfogású volt. Rólam tudomást sem vett. Meg sem látogatott, sőt születésnapomra, névnapomra és karácsonyra sem küldött egy üdvözlőlapot sem. A 6 fiú unokáját, akiket a lányai szültek ajnározta.
2017. nov. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!