Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Sok anyósnak miért mánia a...

Sok anyósnak miért mánia a fiú unoka? (Ha lány emberbe se nézik) azt hiszik a fiú unoka által kicsit visszakapják a pici fiacskájukat?

Figyelt kérdés
2017. nov. 23. 09:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%
Hát nálunk mindkét nagyink engem szeretett jobban, nem a fiútestvéremet...
2017. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
#10 lehet, hogy inkább azért, mert azok a lánya gyerekei, sok nagymama van, akinek fontosabb a lánya gyereke, mint a fiáé.
2017. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%

Mert primitív kőkorszakba ragadt emberek azért.

A kislány is "ért annyit" mint a kisfiú. Lényeg, hogy egészséges legyen.

2017. nov. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%
Régen a fiú gyermek hasznosabb volt a családnak, mert jól bírta a munkát, társadalmi jogai voltak, míg egy leány inkább csak probléma volt (nem lehetett neki nehéz munkát adni; menzesz; nem voltak olyan társadalmi jogai, mint a férfiaknak, stb.). Ha megfigyelitek, akkor sok családban a "gyerek" ("majd szólok a gyereknek, ő ért hozzá") szót még mindig a fiúgyerekre alkalmazzák. Ez valahogy tudat alatt még mindig benne van az emberek fejében. Anyósod is valószínűleg ezért mániákus annyira.
2017. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
57%
Ne is törődj vele! Nekem az Anyám szeretne jobban fiú unokát, pedig 25 évvel ezelőtt lányt akart. 24/L
2017. nov. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
57%
12. Inkább nem írom le, mit mondott, mikor megszülettem, mert akkor kimoderálnak.
2017. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!