Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti vissza adnátok az anyós...

Ti vissza adnátok az anyós által vett ruhákat, hogy oda adja volt párotok új nőjétől született unokának?

Figyelt kérdés

Megcsalt a párom,hónapokon keresztül folyamatosan. A viszonyból terhesség is lett.


Amig nem derült ki a terhesség addig ex anyósom próbált rábeszélni hogy a gyerek érdekében nyeljem le a dolgot. Nem tudott. Én haza költöztem a szülő városomba,mivel itt van segitségem. A volt párom maradt az albiba és összeköltözött a lánnyal akivel csalt,aki akkor már terhes volt.


Eleinte anyós mindig irt,érdeklödött az unokája felől,most már viszont ott tartunk hogy megkért ha legközelebb jön az apja a fiunkért küldjem már vissza a kinőtt ruhákat amiket ő vett meg ami már nem kell nekünk baba cuccok,mert kelleni fog a kicsinek.


Elég rosszul esett,mert ő is tudja h amit kinő ruhkat meg ami már nem kell abból veszek újakat. Ugyanis hiába dolgozom meg kapom a gyest is még,nem egyszerű anyagilag egyedül.


Azonkivül,meg jó tudom hogy a pici nem tehet majd semmiről,de ugy tünik a nagyobbik el van felejtve,mert nincs anyósnak elérhető közelségbe.


2016. szept. 14. 13:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
38%
Igen.
2016. szept. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2016. szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
92%
Mondd hogy eladtad már, sajnálod, de kellett újat venni és így oldottad meg, ne is kérje, mert nem tudsz segíteni ebben.
2016. szept. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
49%

Igen. Szerintem pár gatyán nem érdemes veszekedni.

Ezt sajnos el kell fogadnod, hogy ha az az unoka lesz ott a nagyival napi szinten, akkor az fog előtérbe kerülni.

Apukán pedig vasald be a gyerektartást.

2016. szept. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
59%
Igen visszaadnám, bár valószínűleg nem bírnám ki, hogy ne tegyek erről egy két megjegyzést az exemnek.
2016. szept. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
86%

Lehet nem fair, stb. azonban ha ilyen helyzetben lennék, akkor szimplán odaadnám másnak, de biztos nem neki!

Megmondanám kerek perec, hogy már kidobtam. Ennyire egyszerű. Úgysem tartozom magyarázattal.

2016. szept. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
87%

Visszaküldöd a kinőtteket, de anyós akkor vegyen nagyobb ruhákat a nagyobb unokának.

Vagy tényleg mondd,hogy eladtad már, bocs. Szólt volna hamarabb.

2016. szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem hatalmas ötlet, amit a 7-es írt :)
2016. szept. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Apuka is fizet gyerektartást,de nem túl sokat...


Ex anyósom meg kinn él Németországba,csak mikor jön haza látogatóba ahoz hogy a nagyobbik unokáját is lássa,még kéne neki 120 km-t utaznia... És az már derogál neki.


Bunkó dolognak tartom amugy h visszakéri őket... jó,persze a másik is az unokája de akkor is.


Igazatok van,azt mondom neki hogy már eladtam.

2016. szept. 14. 13:38
 10/38 anonim válasza:
18%

Nem értem mi a kérdés. Azt írtad, vettél belőle új ruhát, szóval gondolom eladtad. Ha már nincs meg, akkor hogy vetődik fel a kérdés, hogy visszaadd-e? Nem tudod.


Én ha nem adtam volna el, visszaadnám.

2016. szept. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!