Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lányok/Nők/Feleségek! Titeket...

Lányok/Nők/Feleségek! Titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt párommal, de az anyja még mindig kisfiúként kezeli, simogatja cirógatja, bújik hozzá. Jelenleg párom 26 éves, én 25. De akárhányszor megyünk náluk vendégségbe, mindig ezt csinálja, előttem. Nem tudom, nekem nagyon fura, nekem van bátyám, és az én édesanyám ilyet akkor sem csinál mikor bátyám barátnője nincs ott, és akkor sem ha ott van. És kezd most már egyre rosszabbul esni, főleg hogy párom többször rászólt már hogy ne csinálja. De ő csak azért is, "jaj az én kisfiam vagy had simogassalak már meg!" Párom édesapjával soha nem láttam így viselkedni, puszi is csak köszöntésekkor van, soha nem spontán. Ami oké érthető, bunkó dolog mások előtt nyalni falni egymást, de akkor a páromat miért cirógatja folyton, még előttem is?

2017. dec. 7. 14:25
1 2
 1/18 Alain Delon ***** válasza:
67%
Rossza a szülők házassága és a fia a férjpótló.
2017. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmi fordult meg az én fejemben is.
2017. dec. 7. 14:38
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Vagy az van, amit az első válaszoló írt, vagy ez kifejezetten azért van, mert párkapcsolata lett a fiának. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor kistestvére születik egy gyereknek, és bújósabb lesz, mintegy állandó visszaigazolásra vágyva, hogy anyukája őt is szereti, illetve állandóan mutatni akarja, hogy szüksége van neki is az anyukájára. Ahogy a kisgyereknél sem tudatos ez, lehet, hogy párod anyukájánál sem az, de a mélyben megbúvó ok a féltékenység, hogy elveszíti hamarosan a fiát.
2017. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Engem is zavarna, de inkább az, hogy a párom szól, hogy hagyja abba, és utána érzelmileg zsarolja.
2017. dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk sosem fog fennállni ez a probléma, mert a párom nem beszél az anyjával, de biztos rászólnék, ha már hosszú ideje ezt csinálná. Meg lehet ölelni, puszilni, ki lehet mutatni az érzelmeket így is, de ez már sok. Egyszer talán felfogja, hogy a párod már nemcsak "anyuci kicsi fia".
2017. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Testvétem 29 éves, barátnőjével él külön, én 23 szintén külön élek tőlük, de anyukánk még így is puszilgat, ölelget, meg drága gyerekeimnek hív minket. A házasságukkal semmi probléma sincs, egyszerűen csak szeretnek minket. Mi olyan zavaró van ezen? A páromat az anyja soha sem szeretgette és nekem sokszor szokta mondani, hogy mennyire szerette volna, ha neki is ilyen szerető és törődő családja lett volna.
2017. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Eltérő szeretetnyelvek vannak, lehet, hogy náluk is csak ennyi a dolog - anyukája akit szeret, azt nyalja-falja, neki ez a normális.
2017. dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem zavarna, nem vagyok valami elmebeteg, hogy az anyjára féltékenykedjek. Nem feltétlenül tartom egészségesnek ezt a mértékét, sőt, de ha a fiát nem zavarja, akkor egészségükre, egyedül a párodnak lenne joga felháborodni ezen, neked nem.
2017. dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De írtam hogy a párom már szólt érte hogy őt zavarja! És főleg ha ezt akkor csinálja mikor én is ott vagyok!
2017. dec. 7. 17:49
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem csak miattad zavarja, mert telebeszéled a fejét, hogy mennyire furcsa ez.
2017. dec. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!