Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves feleségek, élettársak:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves feleségek, élettársak: melyik zavarna jobban? Ha a heteronak hitt párotok megcsalna férfival? Vagy ha megcsalna nővel?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket, adjatok egyértelmű választ: nővel, férfival, mindkettő.

2017. márc. 7. 21:26
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Hogy pontosítsak, nőknek szól a kérdés.
2017. márc. 7. 21:27
 2/17 anonim ***** válasza:
Mindketto. De a ferfi ezerszer jobban zavarna.
2017. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egyformán zavarna.
2017. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 RoseTyler ***** válasza:
Megcsalás helyett inkább hozza haza! :D Két biszex pasi nem lenne ellenemre... :D Viccet félretéve én csak azon rágnék be, ha titokban viszonyt folytatna valakivel. Az, hogy az az illető férfi-e vagy nő, nekem tök mindegy. Ha meg csupán egyszeri félrelépés... hát megesik az ilyesmi, nem tiltottuk el egymást ettől.
2017. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Hátha megtudnám, hogy más férfi sz+ros seggébe dugdossa, az jobban zavarna. Hál isten nem aberrált.
2017. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4-es RoseTyler: ha jól értem, ti nem tiltottátok el egymást az egyszeri félrelépéstől? Viszont a viszony nem oké egyiteknek se? Vagy nem tiltottátok el egymást az esetleges biszex vágyak egyszeri kiélésétől?
2017. márc. 7. 21:46
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát ha megcsalna egy pasival azt tuti nem nézném el neki, számomra ott elvesztette volna a férfiasságát. Ha nővel, tuti nagyon dühös lennék, lehet vége is lenne a kapcsolatunknak.
2017. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 RoseTyler ***** válasza:
Na szóval... elcsábulni egy izgalmas ismeretlenre nemtől függetlenül, az részünkről belefér. De rendszeresen félrejárni, mert egymással nem elég jó, az viszont gáz. Ezeken túl már minek olyan kategória, hogy biszex vágyak egyszeri kiélése? :) Nekem tök mindegy, hogy a csajokon túl a pasikra is bukik-e. Eddig úgy tudom róla, hogy nem, bár bevallom, tetszene, ha mégis így lenne... :)
2017. márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Engem nagyon kiabranditana ha ferfival lenne.. soha nemtudnek mar ra ugy nezni, da ha meg novel akkor az valoszinu a kapcsolatunk veget jelentene :S
2017. márc. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lényegtelen hogy férfival vagy nővel mert a megcsalás az nagyon padlóra vág. 23 L
2017. márc. 8. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!