Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti hogy jöttök ki anyósotokkal?

Ti hogy jöttök ki anyósotokkal?

Figyelt kérdés
Én már egyre jobban kiakadok tőle. Minden nap felhív valami hülyeséggel, nem elég, hogy heti egyszer el kell menni hozzá egy teljes napra a férjem által, már ezt is kevesli, anyósom elvárná, hogy kb minden másnap ott üljünk nála munka után. Mindenbe beleüti az orrát, hogy ki mit csinál, mikor és hogyan. Ha beszélget vele az ember végig se hallgatja a másikat, folyamat közbevág az ő sajátos sztoriaival, amit már vagy ezerszer hallottam. A férjem meg csak annyit mond, hogy tűrjek. Én elég sokáig tűrtem, de már nagyon elég volt belőle. A legnagyobb baj, hogy szomszédunk is a tetejében. 32/N

2017. dec. 8. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

"Ha beszélget vele az ember végig se hallgatja a másikat, folyamat közbevág az ő sajátos sztoriaival, amit már vagy ezerszer hallottam. "

Ugyanez van, szóval borulj a vállamra. Mondjuk nekem még csak anyósjelöltem.


Igazából nekem annyiban van szerencsém, hogy a beakadt lemez a barátomat is zavarja, és ő inkább mellettem áll.


Elköltözni nem tudtok?

22/N

2017. dec. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudunk sajna elköltözni, de szerintem őt az se tántorítaná el, ha pár utcával arrébb költöznénk. Én sokáig tűrök, de ez már sok! Nagyon sok! Szinte megfolyt már.
2017. dec. 8. 12:53
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Amíg nem jön át hozzánk, addig remekül. Ha meg átjön, akkor nekem kell sürgősen elmennem. Így kiegyensúlyozott a kapcsolatunk.
2017. dec. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Szerencsére sosem volt ilyen problémánk, nagyon szeretjük egymást anyósommal. Nem zaklat fölöslegesen, nem szól bele semmibe. Ha megyünk akkor azért megyünk, mert akarunk, és nem azért mert kell. Amit nagyon szeretek benne, hogy nem néz le, és elismeri ha valami jobban csinálok nála.

Itt leginkább a párodat nem értem. Felnőtt emberként el kéne jutni arra a szintre, hogy a párom az első és nem az anyám. Te vagy a családja, veled él együtt, a te érdekeidet kell néznie és szép megmondani anyukának, hogy ne zaklasson. Kicsit nekem is ilyen édesanyám, ő többet járt kukacoskodni hozzánk, mint a párom szülei. Szépen meg lett neki mondva, hogy felnőtt emberek vagyunk, külön életünk van, nem fogunk meghalni ha nem ellenőrizget minket minden nap. A párodnak is ezt kellene tennie. Ülj le vele, és nyomatékosan mondd el, hogy nem fogod ezt tűrni, és legyen szives beszélni anyuka fejével. Ha erre nem hajlandó, akkor meg jöhetnek a gyerekes kis játszmák. Nem kell felvenni a telefont, ha a párod menni akar akkor megy szépen egyedül. Meglepő módon sok embertől hallottam, hogy ez javított a helyzeten ilyen problémáknál. De a legjobb tényleg az lenne, ha messzebb költöznétek. Jó kapcsolat ide vagy oda de nem jó, ha a szülő ennyire része az életeteknek 30 évesen is. Mi lesz majd, ha jön a gyerek? Akkor még többet fog a nyakatokra járni, mert megteheti.

2017. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Én nagyon jó kapcsolatot ápolok anyósommal, jó barátnők vagyunk, nem tukmál semmit, viszont szívesen segít, vagy beszélget velem, néha elmegyünk kávézni, beszélgetni.

Anyám viszont olyan, mint amilyennek te leírtad anyósod, úgyhogy szegény párom nem olyan szerencsés anyós téren, mint én.

2017. dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem is tudtam h páromnak van tesoja XD


Viccet félretéve ugyan ez volt most unokàval vàrnà el h szaladgàljunk 10 hós. De teszünk a fejére meg lett neki mondva ha nem elégszik meg annyival amennyit jövünk ennyit ae fogunk

2017. dec. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy, èvek óta nem tartjuk a kapcsolatot (a fèrjem sem).
2017. dec. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Eleinte jo volt, de az uj eloskodo iranyitasmanias ferjenek koszonhetoen megszakadt minden kapcsolat, valoszinu orokre.
2017. dec. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

A nagyobb baj az, hogy a férjed egy puhapöts.


Tudod, én ITT kezdenék el gondolkozni, hogyan lehetne ezt helyretenni, vagy elválnék.

2017. dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt írod,hogy szomszéd és naponta felhív + heti egyszer ott ültök nála. Szerintem örüljél,hogy a szomszédból telefonál és nem sétál át minden nap többször is hozzátok.

Férjem is nyomta egy időbe,hogy próbáljak jó pofát vágni mert hát csak az anyja (nekem ez nem ment), telt múlt az idő és amikor benyögtem,hogy itt volt a vége és nincs tovább...egyetértett a döntésemmel. 2 éve nem láttam,nem beszéltem vele stb azóta a lelkivilágom is teljesen rendbe és a légkör is itthon, ő akkor megy amikor csak akar és a gyerekeket is akkor viszi hozzá amikor akarja

2017. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!