Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy jöttök ki Anyósotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy jöttök ki Anyósotokkal?

Figyelt kérdés
Nálunk mindenbe bele akar szólni. Külön élünk a férjmmel és ha átjön körbenéz mindenhol, szinte radar szerűen és ha valami nem tetszik neki szóváteszi. Azt hiszi hogy 23 évesen nekem a virágoskert a legfontosabb, mindenbe beleszól,abba is,hogy mire költünk...

2014. júl. 7. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
mi jól.
2014. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Scream85 ***** válasza:

Mi nem vagyunk még házasok,de azért én is anyósnak tartom már :)

5 éve vagyunk együtt, 2éve együtt is élünk.

Tudom még nem túl nagy idő, de én nagyon jó kapcsolatban vagyok velük. Befogadtak a családba, felajánlották a tegeződést, mi is segítünk nekik ha kell, ők is nekünk.


Szóval ez eddigi évek tapasztalata alapján jó a viszonyunk. Reméljük így is marad :)


29 F

2014. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi nem vagyunk házasok, 14 hónapja élünk együtt egy háztartásban a párom anyukájával és az ő szüleivel, de ez a 2 nő maga az ördög! Megkeserítik az életünket. Az anyja engem már nem piszkál szemtől szemben, a hátam mögött nyomoz. A páromat kérdezi mindenről. Épp csak az nem érdekli, hogy milyen bugyi van rajtam. 22/L
2014. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi se vagyunk házasok de a párom anyukája is mindig azt mondja, meg én is hogy az anyósom. Mi nagyon jól kijövünk egymással. :)
2014. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lekopogom teljesen jó! Kedvesek, aranyosak, segítőkészek. Semmibe nem szól bele sem az anyós, sem az após (bár még hivatalosan nekem sem azok), csak egyszerűen megmondják a véleményüket, próbálnak segíteni amiben tudnak (külön élünk). Abba hogy mire költünk végképp nem szólnak bele. Örülnek ha gyarapodunk! :)

Épp ezért én is segítek nekik amiben tudok, így jól működik a kapcsolat, de szerintem ez alap viselkedés lenne mindkét fél részéről. Hamar befogadtak.

25/F

2014. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincsen még anyósom hála Istennek! :D És remélem nem is lesz! :D
2014. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!