Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti hogy jöttök ki anyósotokkal?

Ti hogy jöttök ki anyósotokkal?

Figyelt kérdés
Én már egyre jobban kiakadok tőle. Minden nap felhív valami hülyeséggel, nem elég, hogy heti egyszer el kell menni hozzá egy teljes napra a férjem által, már ezt is kevesli, anyósom elvárná, hogy kb minden másnap ott üljünk nála munka után. Mindenbe beleüti az orrát, hogy ki mit csinál, mikor és hogyan. Ha beszélget vele az ember végig se hallgatja a másikat, folyamat közbevág az ő sajátos sztoriaival, amit már vagy ezerszer hallottam. A férjem meg csak annyit mond, hogy tűrjek. Én elég sokáig tűrtem, de már nagyon elég volt belőle. A legnagyobb baj, hogy szomszédunk is a tetejében. 32/N

2017. dec. 8. 12:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%
Most tartunk ott hogy megszakitjuk velük a kapcsolatot, mert vagy őket zárjuk ki az életünkből vagy a mi házasságunk fog tönkre menni. Irányítás mániás, nem hajlandó minket felnőttként kezelni, pedig házasok vagyunk és van egy kisbabank is, saját magunkat tartjuk el, saját házunk, kocsink van. Napokban borult ki a bili a férjemnél, meg mondta a magáét az anyjának, amire annyi volt a válasz fiam te nem beszelhetsz így velem, szégyelld magad! Semmi csúnyát nem mondott, csak az igazat hogy elege van abból hogy még mindig bele akar szólni mindenbe és nem hajlandó felnőttként kezelni őt. Válasza: az anyád vagyok velem így nem beszelhetsz. Aztán én is próbáltam neki szépen kulturáltan elmondani hogy mi nem tetszik nekünk, erre ugyanaz a válasza volt, menyem te ezt a stílust nem engedheted meg magadnak. Egyáltalán nem voltam se bunkó se goromba, normális hangnemben beszéltem. Hát akkor sajnálom ha nem lehet velük felnőtt értelmes emberek módjára megbeszelni a problémákat akkor így jártak nem fogunk velük többet beszélni. Hát mi így állunk a drága após és anyós "pajtassal":)
2017. dec. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ilyenkor jövök rá hogy ha összeházasodunk a párommal, megnyerem vele a világ legjobb anyósát is.

Tündéri nő, pedig a családi helyzetük alapján tipikus házisárkány lehetne, elvált, egyedül neveli a cukorbeteg egyetlen fiát, azt várná az ember hogy a friss levegőre se meri kiengedni. Ehelyett úgy fogja fel, hogy ő a legjobbat akarja a fiának, de lassan a kisfia felnő, és most itt egy másik nő aki szintén a legjobbat akarja neki, úgyhogy inkább szövetkezzünk.

Remekül tudjuk az embereket közösen utálni, beszélgetünk egyetemről (most csinálja a másoddiplomáját, én meg az elsőt), főzésről, én háztartási tippeket kérek ő meg öltözködésit, közösen szervezzük a párom szülinapi ajándékát, és akár a párom nékül is leülünk egy csésze kávéra. Közben meg tiszteletben tartja hogy nekünk is kell idő kettesben, nem lóg rajtunk, nem zaklat feleslegesen, és nem akarja kisajátítani a páromat.

Felnevelte a páromat olyannak amilyen, hihetetlenül tisztelem mint anyát és embert, és személyesen is kedvelem, ő pedig ezt nagyon könnyűvé teszi nekem.

2017. dec. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!