Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Cigány-magyar kapcsolat működhet?

Cigány-magyar kapcsolat működhet?

Figyelt kérdés
20 éves magyar lány vagyok a pasi akivel együtt vagyok cigány, nem nagyon tartják a hagyományokat stb de azert mégis azok.. nekem nincsenek szüleim ugyhogy nem nincs ugye belole konfliktus de esetleg az o szülei észre fogjak e venni hogy nem vagyok az ??mert a fiúnak azt mondtam en is az vagyok.. ha valaki együtt el azert ez csak kiderül tudok pár szokást ilyenek de erdekelne hogy egy ilyen kapcsolat működhet e? En annak vallom magam..

2018. jan. 2. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Hát akkor meg is érdemled...
2018. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Át kell venned a szokásokat teljesen, ha nem akkor ki leszel dobva.
2018. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Akkor megtudod ha összepaktálsz vele , a suttyó fajta magáért beszél miért cseszhet ki veled a rátarti a büszkesége miatt szivat .Takaríthatsz főzhetsz folyton beszámolsz hol vagy ki ez amaz megrendezi a programod . Aztán lebabázol ő meg megy macákhoz téged meg Damu módjára elintéz . Te csúszol le a sárba nem ő fog kiemelkedni . Ez tény . A família kiutál esetleg a rivális szerelme megtép mert ez megy náluk .Klasszul benne vagy a csapdában.
2018. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Ha jót akarsz magadnak gyorsan lelépsz ebből a kapcsolatból, de úgy tűnik nem akarsz. :D
2018. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha annak vallod magad, meg azzal vagy együtt, akkor mindegy. Elvesztėl.
2018. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Persze, hogy működhet! Én is cigány vagyok és a párom magyar. 3 éve együtt vagyunk és most fogunk majd össze költözni.Nem tudom milyen szokásokról beszélünk én sem csinálok semmit másképpen mint ők, vagy az én családom sem. Dolgozunk, társaásgi életet élünk, mosunk, takarítunk, főzünk. Nekem eddig minden párom magyar volt és sosem mondták volna, hogy lehúzom őket a mocsokba, ahogyan ez itt már megírták. Nem tudom miért érzitek különösebben, hogy egy cigány csak mocskos lehet. Itt a példa a szomszédom magyar és nem lehet bemenni náluk sem a bűztől sem a retektől ami a házukban van. De minek is írok ide? Ti egy búrában éltek, nem tudtok elkülönböztetni ember és ember között. Minden család más!! Tudod, ahogyan megfog látni a párod anyukája tudni fogja, hogy magyar vagy. Nem szép dolog hazudni, pláne így elsőre. Inkább akkor mond azt ha már belehazudtál a képükbe, hogy félig cigány vagy, félig pedig magyar.
2018. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
A cigányság 99% retkes. Lehet te pont az 1% vagy. De mint cigány, te is láthatod milyenek a társaid. Igen, magyarba is van retkes, de kevebb a putris, erőszakos, semmirekellő.
2018. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy működni fog. Majd elcigányosodsz te is, onnantól nem lesz probléma a szülőkkel sem.
2018. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
Kedves Mindenki! A Kérdező tett fel egy normális kérdést, Ti meg elkezdetek itt gyűlölködni. Ha nincsenek szülei szegénynek, ugyan mit veszíthet, ha hozzámegy ehhez a cigány fiúhoz? Legalább lesz családja. Mondom ezt úgy, hogy volt konfliktusom cigányokkal és Én sem pártolom a vegyes házasságokat. Egy kis empátia kellene, nem ismeretlenül bántani sem a Kérdezőt, sem a párját. Egyébként van egy ismerősünk, akinek a nagypapája volt cigány, a nagymamája pedig grófi családból ment hozzá. Abban az időben még kitagadták, de leélték az életüket együtt, úgyhogy a kérdésedre a válasz: Igen, működhet.
2018. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

Nekem eddig az a tapasztalatom, hogy csak a gyerek születése után ütközik ki nagyon erősen, hogy ki mit hozott otthonról!


A jövőt tekintve, ha pl anyukája minden nap főz, akkor tőled is azt fogja elvárni. Ha az apukája link, eljár hétvégén bulizni, akkor ő is úgy fog tenni. És nem azért mert cigány vagy nem, hanem minél öregebbek leszünk, annál jobban a szülők mintáját követjük.


Próbálj utána keresni neten olyanoknak hogy "fontos kérdések házasság előtt". Mi annak idején sok hasznát vettük :) Át lehet szépen beszélni, ki fog dolgozni, ki kezeli a pénzt, hány gyereket akartok, ki akar esküvőt, ki milyen vallású stb...

Nem a cigányság miatt van a baj, hanem hogy senki se gondolat olvasó. Meg kell pontosan beszélni, ki hogy képzeli a közös életet :) Remélem sikerül nektek!

2018. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!