Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom folyton kiveszi a...

Apósom folyton kiveszi a babámat a kezemböl. MIT tegyek?

Figyelt kérdés
Ha nálunk vannak, mindig ezt csinálja. Gyakran jönnek, heti 2 szer minimum. Multkor elvitt minket oltásra(ferjem üzleti úton), kikapta a kezemböl többször is. Annyira feltünö volt, hogy a doktornö rászólt. Mégis MIT képzel?

2018. jan. 18. 22:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagytok túl értelmesek, ugye?
2018. jan. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
77%
Hát szólj rá! Mondd hogy ne tegye. Most komolyan, felnőtt vagy, nem?
2018. jan. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%

De hogy tudja kivenni? Nem tudom elképzelni a szituációt.

Mindig két kézzel tartom a picit, egy kéz a popsi alatt, egy a tarkón: nem lehet kivenni csak úgy, minimum dulakodni kéne. Ebben az esetben meg látni se láthatja többet, mert veszélyezteti.

Nem lehet, hogy azért veszi el, mert fél, hogy nem tartod elég stabilan?

2018. jan. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
42%

Csak én nem értem, hogy miért baj, hogy a nagypapa hetente kétszer, amikor látja az unokáját, akkor szereti kézbe enni?

Az összes többi napon egész nap a te kezedben lehet.

Miért sajnálod a nagypapától???

2018. jan. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%
14, ha évente egyszer látná se lenne normális, ha kérés, kérdés nélkül kikapkodná a kezéből. De azt én se értem, hogy tudja egyáltalán kivitelezni és hogy miért beragasztva a kérdező szája...
2018. jan. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
38%
Hát fura család, meg a válaszolók is. Nálunk nem kell engedély, hogy a nagyi megfogja a gyereket :D Mondjuk mi szeretjük egymást, úgyhogy eszembe sem jutna bármi rosszra gondolni ilyen esetben. Szeretné fogni. És akkor mi van? A nap többi részében, a többi napon úgyis velem van.
2018. jan. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
63%

Bár nem tudjuk milyen idős babáról van szó, ha valóban így történik hogy minden szó nélkül csak úgy kikapja a gyereket az anyja kezéből, az gáz.

Ha olyan kicsi, akinek még tartani kell a kis fejét, akkor ilyen hirtelen nem kéne kapkodni szerintem.

Még az is előfordulhat, hogy mindketten azt hiszik a másik még tartja fogja aztán mégsem.

Bár én ezt nem tudom elképzelni a valós életben hogy megy, egyik pillanatban még semmi, a másikban meg már kirántja a kezéből a gyereket? Velem ilyen lett volna reflexből még jobbam fogom a gyerekem. Még ha a nagyszülei akarták is megfogni, jobban szerettem én a kezükbe adni, amíg nagyon kicsik, pár hónaposak voltak.

Szerimtem nem azzal van a fő baj, hogy megfogja a nagyapja, hanem a hogyannal.

2018. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
69%

Ez tényleg a hülyék gyülekezete, komolyan mondom már. Az unokája, igen, mindenki érti, és igen, JOGA van megfogni. De a kérdezőnek az a baja, hogy - ahogy fogalmazott - kikapkodja a gyereket a kezéből, de úgy, hogy egy kívülálló is ledöbbent rajta. De nem fogjátok fel...


OFF: a kérdés alatti kapcsolódó kérdéseknél a legelső tényleg szorosan kapcsolódik a témához

2018. jan. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
55%
Azért kapja ki a kezedből mert téged is gyereknek néz s nem az unokája annyának.Ijenkor gondolja az apósod,hogy nemhogy gyerek de kutyát se bízna rád.😂
2018. jan. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
73%
Mondjátok már meg, hogy kivitelezhető egy ilyen kikapkodás? Mert én elképzelni sem tudom. Valami nem stimmel a kérdező meséjével...
2018. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!