Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom folyton kiveszi a...

Apósom folyton kiveszi a babámat a kezemböl. MIT tegyek?

Figyelt kérdés
Ha nálunk vannak, mindig ezt csinálja. Gyakran jönnek, heti 2 szer minimum. Multkor elvitt minket oltásra(ferjem üzleti úton), kikapta a kezemböl többször is. Annyira feltünö volt, hogy a doktornö rászólt. Mégis MIT képzel?

2018. jan. 18. 22:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
51%

Engem az is érdekelne mit mondott az orvos konkrétan???

Szerintem itt a kérdező nagyon túlreagál valamit.

Hozzánk ha jönnek anyósomék kérés nélkül már adom is a kezükbe.És nem egy évben egyszer jönnek, heti 2x.Örülök nekik és örülök hogy így szetetik a babát.

2018. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem úgy, hogy a kérdező fogja a karjában a babát, após odanyúl, nem szól semmit csak kiveszi a kezéből és átveszi magához, kérdező meg annyira megdöbben, hogy nem tesz/nem szól ellene semmit.
2018. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
15%
Hát ne haragudj kérdező, de csak úgy kikapkodni nem lehet az ember kezéből a gyereket. Ha nem akarom oda adni, elfordulok az illetőtől, ha meg nyúlkálni próbálna szabad kéz híján bele is harapnék akár. Szerencsére nálunk ilyen nincs, mindig megkérdezik, hogy elvehetik-e a kezemből. Ha nem akarja a baba, akkor fél percen belül úgy is kitör a hiszti.
2018. jan. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
58%
Na ez az.. Ha valaki el akarja venni a gyerekemet, már reflexből védem a babámat.és elfordulok. Lehet hogy nem az apóssal van itt baj, hanem a kedves anyukával?
2018. jan. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!