Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor adhatok neki többször...

Mikor adhatok neki többször egy nap pépet? Most csak délben kap, de folyamat enne és kinézi a szánkból a kaját +kiveszi a kezemből a szendvicst stb. És husit turmixolva valami gyümivel v zöldséggel? 5hónapos

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
14%

Remelem, a szendvics csak vicc.


Meg a gyumolcsok is koraiak szinte. Hat honapig anyatej, tapszer.

2017. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem nem vicc!Kiveszi a kezemből és enni akarja!Korai?Kinek mi!A 6hónap csak statisztika!Minden gyerek más!
2017. ápr. 23. 16:45
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Veled nem vitazok, de vagy a minden mondat utan felkialtojel;)
2017. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Adj neki annyit, amennyit megeszik. Nem kell mindent turmixolni. Adhatsz darabosat is, ha puha és apró darabok. A szendviccsel még várj egy hónapot.
2017. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
1: a tapszeres babat 4 hós kortol szokas hozzataplalni....kerdezo anyatejes a baba v tapszeres?
2017. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tápszeres.Nem mondtam h szendvicset adok neki csak hogy enné amit én!
2017. ápr. 23. 17:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Mióta van kiváltva az első étkezés? Azt javasolják 1 hónap alatt 1 étkezés legyen kiváltva. Szóval pl 1 héten belül 2 tényleg sok lenne, idő mire hozzászokik az emésztésük.
2017. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
így van, 3 hetet kell minimum hagyni két étkezés kivaltasa kozott...ha közeledik a 6. hónap fele kiválthatod a másodikat. én úgy tudom a husi előtt a glutént kell bevezetni és csak utána a husit.
2017. ápr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki tobbszor is szerintem a mar bevezetett etelekbol . En 1 hetig napi egyszer adtam almat a tapszer elott . aztan kovetkezo heten masik etekezes elott keves sutotokot es a het vegeig folyamat emeletem az adagot elso nap 3 kiskanal 2 nap mar tobb stb ... igy egy honap alatt 4 fele pepet evett mar es minden tapszeres etkezes elott evett egy keves pepet . Kivaltani egy etkezest nem ugyan az mint kostoltatni par kanallal adni neki a tapszer elott.. kesobb mar 4-5 naponta adtam ujjat az adott koraban adhato gyumolcsok zoldsegekbol. 7 honapos korra tizorai es uzsonna volt kivaltva teljessen . A tobbi etkezesbel meg kapott utana tapszert amennyit kert
2017. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz már neki többször.
2017. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!