Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Eloszor megyek a baratom...

Eloszor megyek a baratom szuleihez. Nagyon szegyenlos vagyok hogy vegyem ra magam h ne legyek az?

Figyelt kérdés
Baratommal 2 eve vagyunk egyutt es most mar komolyra fordult a helyzet ezert be akar mutatni a szuleinek.Holnap megyunk. Videken laknak szoval utazunk is. Eleg szegyenlos vagyok. Hogy viselkedjek felek h nem lesz tema meg stb. Meg ott lesz a ferjem occse is szoval extram szegynelos leszek

2018. jan. 28. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az szokott segíteni hogy tudom hogy ők is ugyan olyan idegesek mint én ezért közvetlenebb vagyok hogy tudjanak oldódni a társaságomban. Furcsa de én inkább rájuk vetítem a saját szégyenlősségemet.
2018. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Ferjed occse is ott lesz? ezt nem ertem, ugy kezdted hogy baratod van es most kezd komolyra fordulni aztan mentek a szuleihez



Csak gondolj arra hogy ok is szegyenlosek lesznek vagy legalabbis uj szituacia, uj ember vagy szamukra.

Mikor engem mutatott be a felesegem a szuleinek akkor meg nem is jartunk csak latogatoban voltam nala es a szulei kivancsiak voltak ram.

Anyukajan kivul senki egy szot se mert szolni :D A kisebb huga meg el is bujt olyan szegyenlos volt.

2018. jan. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha férjes asszony vagy és ott lesz a férjed öccse a pasid szüleinél, akiknek készül bemutatni téged, akkor nem csodálom, hogy zavarban vagy.

Egyébként nem értem, hogy a "férjed" öccse miért fokozza a zavarodat? Viszonyod volt/van vele?

Kapd össze magad és hozd a legjobb formádat! Nem fogják leharapni a fejed, ... legfeljebb a férjed!:)

2018. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!