Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szegyenlos vagyok segitenetek...

Szegyenlos vagyok segitenetek pls? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha szegyenlos vagyok a baratom elott?Mar lassan egy eve hogy egyutt vagyunk es teljesen megbizunk egymasban de nem vagyok kepes elotte le vetkozni. Mar annyira jutottunk hogy le tudom venni elotte a melltartom de nem szeretem ha sokaig nezi a melleim es zavarja ot mert szeretne alol is latni de en nem merem mit tegyek?
2017. aug. 24. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 14-15 évesen már rutinból fújja a sok gyerek hogy "érettebb vagyok a koromnál", de mikor odakerülne a sor akkor derül ki hogy csak testileg érettek de agyilag még lehet évekig nem.
2017. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hacsak nem 13 éves vagy, akkor ásd el magad! Ezt a hülyeséget nem sokáig fogja tolerálni a barátod.
2017. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem 18 vagyok es elfogadja hogy szegyenlos vagyok bar akarhogyan elfogadja engem is zavar mert latom hogy szerete ruha nelkul latni.
2017. aug. 24. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit segíteni, egy válasz sem tud olyat mondani ami téged csak úgy kizökkentene és megváltoznál mert olyan szépet írt. Neked kell erőt venned magadon, leküzdeni az önbizalomhiányt, elfogadni magad ha önértékelési zavarod van. Erre nincs varázslat.
2017. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom de en mar reg kuzdok ez ellen es nem megy peddig megbizom benne.
2017. aug. 24. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!