Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az apósom sokszor beleiszik a...

Carla1 kérdése:

Az apósom sokszor beleiszik a poharamba. Nagyon nem szeretem. Szerintem nem normális. Ma is ezt tette az ebednél. Normális ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

2018. febr. 18. 19:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%

Az itatás sem szép dolog, viszont ha tölt likőrt és beleiszik, hát OK, fogok egy tiszta poharat magamnak, most mégis mit tudsz tenni? Legyen az ő pohara, ha már beleszerelmesedett, sokféle furcsaság van, lehetne rosszabb is... :-/

Nem hiszem, hogy sűrűn előfordulnék nála.

2018. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
ha mar tobbszor szoltal neki, es ennek ellenere csinalja, akkor latvanyosan felretolnam a poharat, amibe beleivott es hoznek magamnak egy masikat. ebbol mar csak veszi a lapot, hogy teged ez valoban undorit( jogosan mellesleg).
2018. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%
Biztos a nyáladat akarja lenyalogatni róla a perverz öreg.
2018. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd olyan közel hozzá, hogy elérje. ha látod hogy nyúl érte, fogd meg a poharat. Amennyiben akkor is beleiszik, vegyél magadnak elő új poharat. Anno amikor nem ittam semmilyen alkoholt, akkor aztán mondhatták, hogy de egy kicsit töltünk, az egész kezem odatettem a pohár szájára, így max a kezemre önthettek volna.
2018. febr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem normális. Szóltál már neki emiatt?

Ha nem akarsz szólni, vagy nem ért a szép szóból, akkor vegyél elő magadnak tiszta poharat, valahányszor beleiszik.

2018. febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg alkesz az öreg, és azzal, hogy más pohárából issza ki a piát, a saját fogyasztását próbálja kisebbnek feltűntetni. Ezzel nem lehet semmit csinálni sajnos.


Viszont ne engedd magadat itatni.

2018. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
80%
Ha beleiszik a poharamba felállok és kiveszek egy másik poharat a szekrényből, ő eldöntheti hogy akar e utánam inni,én viszont senki után nem iszok,még anyám után se,mert herpeszem lesz tőle.Egyedül páromtól nincs,szerintem megszokta a szervezetem.Aztán anyósod mosogat,kit érdekel mennyi poharat retkel össze a férje?
2018. febr. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Ezt megfogom tenni.Köszönőm.
2018. febr. 19. 05:58
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. febr. 19. 11:57
 20/24 anonim ***** válasza:
33%
Mi az istenért találkozol ilyen gyakran az apósoddal? Évi 2-3 alkalom, aztán slussz. A hétvégi átmászkálást felejtsük már el.
2018. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!