Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normalis viselkedes ez? Tobbi...

Normalis viselkedes ez? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Parom mikor itt van nalunk,akkor semmit sem tud enni sot lassan inni se.. van kaja szalamifelek de abbol nem szabad neki ennije mert tesom viszi a suliba,vaj tojas,kenyer stb az is van tehat tudna enni vmi egyszeru gyors kajat en csinalnek is neki,dee nem tetszik anyameknak,h a paromnak csinalok vmit es itt eszik .. (egyebkent nagyon nagyon sporolos no mindent sajnal tolem is,megfigyeli mit eszek es egybol ram ordit hogy hagyjak masnak is nem baj ha nem ettem aznap semmit.) na tehat legtobbszor ketten vagyunk itthon a parommal es nem tudok adni neki kajat mert vajas kenyeret szalonnat tojast ehetne amit mar nagyon un mert mindig azt eszik itt. anyam nem fozz semmit mert nagyon lusta en nem fozhetek semmit mert ram szol h elhasznalom az alapanyagokat masnap kibeszel hogy elrontottam mindent.. teljesen szegyenlem mar magam amikor itt a parom,itt ehezik.. inni uditot nem ihat mert rossz szemmel nezi meg pff-zik egybol.

Szoval ez normalis hogy ilyenek anyamek? 24/N


2017. márc. 23. 18:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális. A párod nem lehet, hogy ezért nem eszik meg semmit, mert lesik a száját?

Én ilyen helyzetben nem mennék oda gyakran, nem érezném jól magam egyáltalán.

2017. márc. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozol? Vegyél külön kaját meg innivalót hogy legyen ilyenkor. Nem lehet hogy így próbál utalni rá hogy szerinte illene beszálnod a kajapénzbe? Ott van a rendelés is,rendeljetek valamit és akkor nem kell anyu kajáját enni. Kicsit önállósodj ,használd a konyhát max ha kötözködik megmondod hogy kitakarítod.
2017. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
És ez nagyon nem normális tőlük 2es
2017. márc. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
nem sajnos most nem dolgozok. mondta mar h inkabb nem eszik,mert sajnaljak. egyebkent ha kezet mos akk is szol neki h ne ilyen sokaig engedje a vizet meg ilyenek,nekem is szol. amikor dolgoztam akkor adtam a fel fizetesemet a kajaba. 4ev alatt 2x aludt itt a parom .. nem is csoda
2017. márc. 23. 18:38
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: Bevásároltok a saját fizetésetekből, és azt főzitek meg. Mi hiába mondjuk hogy ez nem oké, ez a dolgokon úgysem változtat.
2017. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

igen ez is volt mar .. hogy a parom hozta a kajakat azt anyamek is azt ettek ra 2hetre mondta h jo volt bocs a kifejezesert ZABALNI a kajamat ..

tehat ez semmikep nem normalis szerintetek sem?

2017. márc. 23. 18:41
 7/31 anonim ***** válasza:
Hogy álltok anyagilag? Gondolom nem túl jól
2017. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
anyam nem dolgozik apam kamionos szovaal nem minimalbert keress
2017. márc. 23. 18:51
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
akkor is, ha nem minimálbéres, három ember eltartása nem kevés pénz, gondolom nem örülnek ha egy negyedik is odamegy enni. Vállalj munkát, és akkor megvan oldva, fizetheted te a barátod étkezését.
2017. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
96%
Vegyél kaját saját pénzből,ha meg a palid hoz akkor szólj anyádnak hogy ne nyúljon hozzá!Milyen sóher $z@rrágó,fillérb@$zó népek vannak. Elképesztő.
2017. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!