Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van itt olyan akiek a párja...

Van itt olyan akiek a párja először "anyuci pici fia" volt aztán megváltozott és levált?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi váltotta ki a változast?
2018. febr. 19. 07:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
Magyarországon kb. minden harmadik férfi mamapicifia csak szólok.
2018. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk nagyjából ugyanazt volt mint az elsőnél.

Én összevesztem az anyósjelöltemmel mikor már nem bírtam tovább nyelni az ostobaságait és a kétszínűségét, és mondtam páromnak, hogy jöhet velem, vagy maradjon itt az anyukájával, de akkor a kapcsolatnak rövidesen vége szakad. Ő jött velem, akkor kezdett megváltozni. Látogatja az anyját, eszem ágában sem volt szétszakítani őket, annak viszont határozottan örülök, hogy belátta, egy felnőtt férfi ne ilyen "jó nekem anyuci szoknyája mellett" életet akarjon már magának... Azóta saját bevallása szerint jobb az élete. Felnőttként tud viselkedni, senkinek sem tartozik elszámolni valóval, nem telepszünk egymásra, mindenkinek megvan a személyes tere, és a saját kis elfoglaltságai, hobbijai, amiért nem haragszunk a másikra.

24L

2018. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
A VOLT párom jut erről eszembe. Naív fiatalként fel sem tűnt mindez. Az egy dolog, hogy 25 évesen még otthon élt, DE! anyu csinálta a reggelijét, anyu készített ételt neki a munkába (már, ha épp volt munkahelye...), anyu ébresztette, anyu rakta össze az ágyát, mindig az volt, amit apu mondott, gondolt (akár rólam is)... x év után sem változott, elhagytam.
2018. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%

..."ha egy nőben annyi önbizalom sincs, hogy még a párja anyját is vetélytársnak tartja, az jobb, ha kezelteti magát..."

Általában fordítva szokott lenni. Anyuci féltékeny a fiacskája párjára.

2018. febr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
87%
Jaj 17es ugyanez volt az én paromnal is, 20 évesek voltunk mikor megismerkedtunk, és 23 évesen odakoltozott hozzám panelba. Na hát egészen addig 23 éves koráig!!!!! Anyuci csinálta reggelit ebédet vacsorát, nem csak megcsinalta, de ki is volt rakva az asztalra elé, ő készítette ki minden nap milyen ruhát vegyen fel stb. A költözés tette önállóvá, bár az anyja annyira nem örült hogy a fia talált barátnőt, (én voltam az első barátnője, senkit nem mutatott még be otthon előttem), hogy olyan szinten tudta irányítani a fiát hogy ne találkozzon velem, ellenem hangolta, kétszer szakítottunk is az anyja hülyeségi miatt, viszont mindketszer rajattunk hogy egymással nincs semmi bajunk egymást szeretjük csak az anyja képes túlságosan nagy nyomást gyakorolni ra, hisz 20 évig irányította minden lépését, nos harmadjára jelzem nem velem szakított már hanem az anyjával. Rajott hogy így sosem lehet nyugodt élete tőle, mert irányítás mániás egy nő. Egyik válaszolónak aki azt írta hogy vetélytársat látunk a párunk anyjaban, hát rohadtul nem így van, általában fordítva igaz, az anyós lát vetélytársat a fia párjában. Én otthon azt a példát láttam hogy édesanyám apai nagymamammal nagyon jó viszonyban voltak, nem csak hogy mindent meg tudtak beszélni, de szinte második anyukája volt neki mamám. Én így álltam hozzá a párkapcsolatomhoz és a párom edesanyjahoz hogy én is ilyet szeretnék. Nos a hiba nem nálam volt. Amikor meg nem is ismer és már azt mondja hogy fiam én nem ilyen lányt képzeltem el melléd, szerintem a probléma nem nálam van. Ja és azt is kijelentette a későbbiekben hogy akármilyen lányt választott volna a fia, neki úgysem lenne elég jó, mert hogy "egy anya mindig mást akar a fiának".... Szóval van baj a mostani anyosokkal épp elég.
2018. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%

Nekem nem párom, hanem egy rokon. 30+ éves "férfi". Az anyja olyan szinten kiszolgálta, mint egy 5 évest. Beágyazott helyette, kiszedte elé az ételt, súrolta a cipőjét, stb. A 30. szülinapi buliján az anyja szelte a tortáját, mert "a gyerekek mindig többet szelnek, mint amennyit meg bírnak enni és nem akarja, hogy kárba menjen". (30+-os családapák voltak a vendégek.)


A "gyerek" most a szomszéd házban lakik a barátnőjével. Veri a mellét, hogy ő felnőtt önálló férfi 30+ évesen, holott az anyja jár át takarítani, főz rá, haza jár enni, szóval ugyan az van, mint eddig, csak nem a szobájában alszik, hanem a szomszéd házban. Kétlem, hogy valaha is meg fog változni. A legelkeserítőbb, hogy észre sem veszi, ő teljesen önálló felnőttnek tartja magát. Ritka bukó ember, mindenkivel úgy beszél, mint egy darab szarral, mert egyedül ő a valaki, közbe meg inkább nem eszik, amég az anyja ki nem szedi neki. Nevetséges. Mindenkit lenéz, aki külön él, házas vagy gyereke van. Soha nem fog megváltozni.

2018. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nálunk is az volt kb mint a 10-es válaszolónál, anyósom az a tyúkanyó típus és mindent megcsinált a férjem helyett.

Az oldotta meg, hogy saját háztartásunk lett és én nem vagyok tyúkanyó. Sok vitánk volt, mert a férjemnek eleinte ez “ridegtartásnak” tűnt de túl vagyunk rajta és felnőtt fejben ő is.

dec. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!