Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyós kutat a cuccaim...

Az anyós kutat a cuccaim között és a szobánkba járkál ha elmegyünk otthonról! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Együtt lakunk a barátommal (náluk) és kiidegel az anyósom. Amikor elmegyünk valahova átmegy a szobánkba és kutat nézi mi mindenünk van. A 6 éves kisgyerekkel együtt aki minden cuccomat szó szerint lopkodja. Mit tudok tenni? Amikor hazaérünk gyorsan átszalad a saját szobájába vagy a konyhába. Nagyon idegesítő és gyerekes. Bezzeg amikor otthon vagyunk sose jön át a mi szobánkba.
2018. márc. 2. 00:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
93%
elköltözöl! én nem is mentem volna oda a helyedben. az ő háza!
2018. márc. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
63%
Eddig nem ment be csak ma ugye.. Hagyjuk. Nem értem az ilyeneket soha.. Akkor kell kapcsolat ha már leváltatok,nem egymás családjához betanyázni aztán siránkozni..
2018. márc. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:
Nem csak ma járkál, de már kezdek besokalni tőle. A költözés nem megy. Nem állunk annyira jól. Max. Én egyedül haza.
2018. márc. 2. 01:34
 4/69 anonim ***** válasza:
78%
Hány évesek vagytok? Akkor ha zavar költözz haza,én nem maradnék ilyen helyen.. Be se költöztem volna.. Ha meg párodat nem zavarja ez, és hagyja h menj egyedül haza,hát megette a rossebb ezt a házasságot,
2018. márc. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok. Ő 24 , én pedig 20 vagyok.
2018. márc. 2. 02:34
 6/69 anonim ***** válasza:
72%
ez a kérdés vicc?
2018. márc. 2. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
81%

Vegyél új zárat, cseréld (cseréltesd ki pároddal) a szobaajtón lévőt.

Ha elmentek, ajtót bezárjátok, kulcsot elviszitek, meg egyébként se hagyjátok szem előtt a kulcsot...

2018. márc. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
93%
Bár csak részleges megoldás, mert ha tényleg ilyen gyerekes viselkedés van, az más, zavaróbb tényezőkben is meg fog nyilvánulni, sajnos.
2018. márc. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
95%
Én megkérdezném hogy mire kíváncsi :)))
2018. márc. 2. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
90%
Először is nem költözötem volna anyóshoz, másodszor meg a párodnak kellene első körben beszélnie az anyjaval
2018. márc. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!