Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Az első szerelme egy összeveszés után megcsalta mindjárt 2 férfival, de a srác még hülyét csinált magából érte. Pár éve volt egy menyasszonya akit egyszer megcsalt, aztán, fél év után eljegyezte, bár sejtette, hogy a mennyasszonya csalja mégsem hagyta ott, ameddig a nő ki nem lépett a kapcsolatból. Volt egy "lelkitársa" aki más városban él (400km-re), és mennyasszony a srác mégis járt hozzá d.gni. A lány is elvileg szereti, csak nincs bizalom közöttük, azért nincsnek együtt. 2 évig csak komolytalan kapcsolatai voltak, de egyszerre mindig 3-4 csajjal, majd megismert valakit aki, és ott hagyta "szakított" a lelkitársával is. Bár azt mondta nem szerette a lányt, teljesen megváltozott és mondta, hogy ilyet még soha senki nem váltott ki belőle. A csaj át.aszta, a srác otthagyta, és mondta, hogy mindig ez van, ha valakit közel enged. A legfurcsább, hogy erról a csaj aki elvileg a lelkitársa volt, mindent elmesélt barátnőmnek, üzeneteket is mutogatott nekik, ez miatt volt nagyon sok veszekedés közöttük, ez miatt is szakítottak, majd a srác lelkileg "kínozta" barátnőmet, hogy minden az ő hibája és, ha nem tette volna meg ezt a lépést együtt lennének, majd eltelt 2 hónap és azt mondja, hogy bocs. hazudtam, hogy ne jöjjünk össze.

Rá egy hónapra összejött egy újabb csajjal és mindjárt bele is szeretett. Az exének meg megmondta, hogy csak szórakozott vele, élvezte, hogy a lány mindent eltűr neki (holott a csaj akart vele vagy 10X szakítani mert a csaj érezte, hogy nem működik, sőt minden másnap összeveszett a sráccal, főleg a lelkitárs miatt, a srác nem engedte,)azóta viszont pincsikutyaként megy az ujabb lány után, holott előtte azt mondta, hogy ő nagyon nehezen enged közel magához bárkit is.

30 éves, Chron beteg (vagy legalábbis valami hasonló vastagbélgyulladása van folyton, amitől nincs normális széklete), de nem foglalkozik vele, heti 4-5X részeg, a diétát sem tartja. Abból áll a napja, hogy elmegy dolgozni, hazamegy iszik és filmet néz, vagy ha van barátnője közösen isznak és filmet néznek. Hónapról-hónapra él, semmi megtakarítása (vagyis volt valami, de abból is tv-t vett, mert PSP-ni akar) hónap végén is, ha kevés a pénze inkább olcsó sört vesz, de nem mond le róla.

Magát mindenkinél okosabbnak hiszi, az emberekkel bunkó, kivéve, ha van valakije azt isteníti. A beteg apjára viszont haragszik.

A betegsége abból is fakad, hogy mindent elfojt, nem áll ki magáért, nem alakult ki a konfliktuskezelő készsége, így magában örlődik egy adott problémán, ameddig más meg nem oldja helyette.


A barátnőm exéről van szó, akivel csak párszor találkoztam és először nagyon jófejnek tűnt, még mondtam is barátnőmnek, hogy szerintem az eddigi legjobb pasija, de ahogy egyre többet mesélt róla úgy vált unszimpatikussá. Volt, hogy átment barátnőmhöz és az exmenyasszonyáról mutatott videókat és nem értette ezzel mi a probléma. Vagy, ha barátnőm kiállt magáért akkor azt mondta hisztis, meg biztos az előző barátai papucsok voltak, annyi ilyen volt, és szép lassan az én karakán, magabiztos barátnőmből 4 hónap alatt csinált egy folyamatosan idegeskedő, deprimált nőt, aki megfogadta a tanácsunk és úgy sikerült kilépnie a kapcsolatból és végre újra a régi volt, de eltelt pár hónap és valami történt, mert újra ugyanolyan, mint a kapcsolat alatt. Nem látja a srác hibáit, és nem tudom, hogyan segíthetnénk neki.


2018. márc. 6. 06:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas az egész társaság.
2018. márc. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A 4. sornál abbahagytam. Ami ilyen bonyolult az nyilván nem normális és nem is működik.
2018. márc. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Kb a 3.sornál már nem értettem ,hogy ki kivel van ebből a szuper megfogalmazásból ..
2018. márc. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hallod ez olyan összefüggéstelen hogy értelmezni sem lehet...
2018. márc. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat, próbáltam érthetően megfogalmazni, de mivel benne vagyok a szituációban nyilván nekem érthető.
2018. márc. 6. 08:00
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ? Most mindenki csal mindenkit ? Ez melyik Eszmeralda rész? Vagy vadangyal? Az jöjjön ki ebből akinek 2 anyja van
2018. márc. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

“először nagyon jófejnek tűnt, még mondtam is barátnőmnek, hogy szerintem az eddigi legjobb pasija, de ahogy egyre többet mesélt róla úgy vált unszimpatikussá.”


Szóval mondjunk véleményt valakiről, akit még te is csak más elbeszélése alapján ismersz? Korrekt.

2018. márc. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A lényege nem annyi, hogy van az a piás srác aki a baratnődet tönkre tette de a baratnőd mégis fut utána lihegve, amit meg akarsz akadályozni, csak semmi esélyed mivel beleesett mint vak a gödörbe ? Annyira karakán lenne a barátnőd nem menne a srác után, ugyh. Ő is csak megjátszotta magát kiadta, hogy mennyire magabizgos mikőzben nem. Mivel ha az lett volna akkor nem lett volna szüksége egy ilyen pasasra nem kezd vele semmiféle kapcsolatot. Az ilyenbe nem kell beleszólni mert csak rossz leszel ha akar menjen egészségére, még csak az lesz a poén ha várandós lesz a barátnőd a pasastól...
2018. márc. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy értelmetlen katyvasz, hol van anyós-após? Mert ez az a kategória.
2018. márc. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom hogy ez a katyvasz valamelyik hülye szappanoperából van.
2018. márc. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!