Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Titeket szoktak elismerni,...

Titeket szoktak elismerni, illetve dicsérni a párotok szülei?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, másoknál hogy van ez.

Már megszoktam, de néha mégis elkezd bántani a dolog, mert engem nem sűrűn szoktak. Kaptam már dicséretet, elismerést a családja oldaláról, de általában nem a vérrokonoktól. Feltűnt, hogy após párja milyen jóban van a menyével, mind a kettővel. Nagyon kedvesek egymással, amúgy velem is nagyon kedves. Nem is emlékszem olyan kedves szavakra, hogy én kaptam volna anyósomtól. Vagy már annyira rég volt olyan, hogy már nem is emlékszem...

Hát rosszul esik, mert a vő jelöltekről pedig meghallgattam milyen "jó partik", milyen normális, mennyire rendes... Nem annyira túl régen megint.(Talán ezért bánt a dolog jobban, pedig sokat segítettem is náluk.) Rólam nem igen mondtak ilyet, s ha például ki vagyok öltözve, hajamat megcsinálom - szóval külsőleg kicsinosítom magam - amikor más észre vesz ilyen dolgokat, ők azt véletlenül sem. (10ből max 1szer.)

Szerintem ez annak a jele, hogy most sem fogadtak el, mert még ilyen apró dolog is nehezükre esik.

Ti hogy értékelitek az ilyet?



2018. máj. 16. 08:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
A rokonai utálnak, mert fiatalabb vagyok és úgyis elhagyom a férjem egy fiatalabbért... 10 éve házasok vagyunk, van 4 gyerekünk, de még mindig ez megy. Nekem sem hiányoznak, borzasztó sznob banda, csak a férjemet sajnálom. Az anyja az egyetlen, aki nem szid nonstop, de ő is csak a gyerekek miatt.
2018. máj. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Semmi gond nincs az önbizalmammal stb...nem vagyok rászorulva se a dicséretükre se az elismerésükre. Mondjuk célom közé se tartozott az,hogy megfeleljek nekik.
2018. máj. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ennyi rossz ilyen típusú viszony van...


Nem is azt mondom, hogy attól lesz önbizalom, de néha jól esik az ha jót is hall az ember. Ha mondjuk igen, jobb kapcsolatban áll az ember egymással...


Elismerem, én jó ideig megakartam felelni. Felesleges volt. Bármit teszek mindegy. Én sem értem miért érdekel ez a dolog, de valahogy bánt, mert én másképp álltam hozzájuk. Én sokáig kedveskedtem nekik, őszintén, mert gondoltam egy család leszünk úgyis valamilyen szinten. De mindegy. Hát nem leszünk úgy érzem soha...

2018. máj. 16. 10:00
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Leszarom, annyira nem tud érdekelni más emberek véleménye.


A párom, és a legjobb barátnőmé számít (meg apáé), de az,hogy anyósjelölt, vagy a második nagynéni mit gondol rólam, tök hidegen hagy :)

2018. máj. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha én kiöltözöm, akkor megkapom, hogy de kinyaltam magam. :D Szóval még jól is jártál. ;)
2018. máj. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Elismerni? :) Örülök, ha kibírják kötözködés nélkül, bár olyan szökőévben van. :-D
2018. máj. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Szia :) engem anyósom és apósom is gyakran dicsér, de mi nagyon jó kapcsolatban vagyunk.


Sokszor mondják, hogy olyan vagyok nekik, mint lányuk helyett lányuk, és ezt tudom, hogy nem csak úgy mondják, mert én is 2.szülőkent tekintek rájuk.

Ezzel szemben mindig megmondjak az igazat is, és a véleményüket(ha kikerjük).

Azon szerencsések közé tartozom, hogy laktam már velük együtt pár hétig, és soha nem volt semmi probléma. Nem is kívánhatnék jobb anyóst és apóst.


Aki nem így van, annak azt tudom mondani, hogy a lényeg az hogy a férjed /párod szeressen, és ő teljes mértékben kialljon melletted :)

2018. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Engem így direkt dicsérni nem szoktak, de tudom, hogy nagyon kedvelnek. Párom mutatta meg egyszer, hogy üzenetben gratulált az apukája hozzám, mert gyönyörű kalácsot sütöttem. :)
2018. máj. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Após jelölt pár éve hunyt el, csak anyós jelölt van. Nem, sosem. Sőt, ha valami jó történik velem, akkor látni rajt, hogy irigy. Nem esik jól de nem tudok mit tenni, ő ilyen. Az új párja viszont normális, nem ilyen irigy f**z. Két éve vagyunk együtt a párommal.
2018. máj. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

Páromnak sajnos csak az Édesanyját ismerem, mert születésekor lelépett az Apuka, így ő sem ismeri, nem is tudja ki az.


Anyósommal nagyon jól jártam. Nagyon örül nekem, szeret engem. Mikor még nem is találkoztunk, már akkor is mondta a párom, hogy imádni fog, mert amikor mesél neki rólam, mindig mondja, hogy nagyon örül neki, hogy egymásra találtunk. Nemrég csináltunk közös programot is hárman és nagyon jól sikerült, mindhárman nagyon jól éreztük magunkat. Sőt, közös fotót is csináltunk és páromtól tudom, hogy azóta ki is tette anyósom otthon a fotót. Ha felhívja a páromat, mindig megkérdezi, hogy vagyok és mikor megyünk hozzá megint. De ő alapvetően ilyen, mind a hat gyerekének a párját elfogadta és szereti, mindenkivel nagyon jóban van.


Egyébként nekem az exanyósommal is nagyon jó a kapcsolatom a mai napig. Mikor elhagytam az exemet, az anyósom sírt. Még most is ha beszélni szoktunk, mindig azt mondja, hogy sajnálja, hogy a fia nem becsült meg engem.


Szóval nekem szerencsém van :-)

2018. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!