Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem tud elismerni a...

Miért nem tud elismerni a családom?

Figyelt kérdés

Általános iskola után szakközépiskolában tanultam tovább, azt mondták, hogy minek, úgyse lesz belőlem semmi, nem fogok leérettségizni, takarítónő lesz belőlem stb., hát leérettségiztem, erre azt mondták, hogy biztos úgy vettem.

Érettségi után szakmát tanultam. Megint csak mondták, hogy úgyse végzem el, elvégeztem 5-össel, nekem lett a legjobb bizonyítványom. Vizsga után nem kaptuk meg mindjárt a bizonyítványt, mert felküldték Budapestre (OKJ-s bizonyítvány), akkor nem hitték el, hogy levizsgáztam, azt mondogatták, hogy biztos megbuktam.

Aztán beiratkoztam B kategóriás jogsira, azt mondták, hogy én nem leszek ügyes, ez nekem nem fog menni, soha az életben nem fogok ott átmenni abban a városban ahol tanulok, mert a nagybátyámnak csak ötödszörre sikerült, azt is úgy, hogy átment egy másik kisvárosba, ahol alig van forgalom. A KRESZ meg az elsősegély meglett elsőre, a forgalmi vizsga csak másodszorra, mert az első vizsgán csináltam egy hülyeséget. Most azt mondja a nagybátyám, hogy csak azért mentem át másodszorra, mert ugyanaz volt a vizsgabiztos, mint aki először, mert az oktatóm így intézte, mert olyan a világon nincs, hogy ugyanaz a vb legyen másodszorra is.

Akármit csinálok, a tesóm az isten, én meg a kis szar vagyok, aki nem fogja semmire vinni és aki miatt szégyenkezni kell. Miért csinálják ezt velem?



2016. febr. 9. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert hülyék, ennyi.

Szokj le arról, hogy az ő elismerésükért küzdesz, helyezkedj el, költözz el, alakíts ki saját életet. Ez a felnőtt lét legjobb része.

2016. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Amúgy most akarok angolból nyelvvizsgát, ezt még nem tudják.
2016. febr. 9. 17:48
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

"Általános iskola után szakközépiskolában tanultam tovább, azt mondták, hogy minek, úgyse lesz belőlem semmi, nem fogok leérettségizni,"


Már bocsi, de a szakközépiskola ad érettségit, a szakmunkásképző nem.


Amúgy meg ne foglalkozz velük, magadnak bizonyíts, ne másnak.

2016. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"Már bocsi, de a szakközépiskola ad érettségit, a szakmunkásképző nem. "


Igen, a család gondolom arra célzott, hogy nem fogja tudni elvégezni a sulit és leérettségizni...

2016. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne figyelj rájuk, komolyan. Szerintem ne is mondd el nekik. Minek?


Amúgy a tesód mit csinált, hogy annyira istenítik?


De ha az számít, szerintem nagyon ügyes vagy :)

2016. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hülyék. Normális emberek örülnek, ha a gyerekük elér valamit és ügyes, szorgalmas.

És van olyan, hogy másodszorra is ugyanaz a vb lesz. Nekem is így volt :) És nem az oktatóm intézte így.

Ne foglalkozz velük. Ha nem muszáj, ne menj hozzájuk.

2016. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

a kérdés az hogy mért kel neked az ő elismerésük

kerüld el a nagyszáju rokonokat és magasról sza'd le öket

2016. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
A szüleid nem normalisak örülniük kéne ,hogy leérettségisztél meg hogy neked lett a legjobb bizid az angolt meg ne mond el nekik ha eddig nem érdekelte őket akkor az se fogja de amúgy nem nekik csinálod amit csinálsz hanem magadnak lessz jó ne foglalkozz senkivel a lényeg hogy te boldog vagy.
2016. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Állj a saját lábadra,legyen egy jól fizető állásod,én kívánom neked látatlanba,mert megérdemled.Vegyél egy baZi nagy autót,egy faxa kérót,hadd irigykedjen a "jószándékú" családod.Amint összehoztál mindent,légy egyfolytában a látóterükben,lássák mire vitted,de soha ne adj nekik lóvét,bármennyire is "rászorulnak".Hidd el Te leszel az Isten,max. nem mondják a szemedbe.


Amúgy meg azért csinálják,mert benned látják azt aki képes arra,amire ők soha sem lesznek...Sikeres emberré válni...

2016. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a családod tagjai nyilván mind a new yorki tudományos akadémia tagjai, a magyar tudományos akadémia akadémikusai és Nobel díjra felterjesztettek, tehát ezért gondolják, hogy te kis semmi vagy.
2016. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!