Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Idegesitő rokonok a férjem...

Idegesitő rokonok a férjem részéről. Hogyan értethetném meg velük, h hagyjanak minket békén?

Figyelt kérdés

Adott a helyzet: épitkezünk, már lassan a befejezési fázisban tartunk a házzal kapcsolatban.

A férjem rokonai kijelentették, h ők már akkoris látogatni fognak minket ha tetszik ha nem (grillpartyk stb) abszolut ugy kezelik a házunkat mintha az ővék lenne. Holott én adtam (feleségként) elég sok költségvetést a házra... Egyszerűen bosszanto, h én gürizek legtöbbet a házra ezek meg már becuccolnának holott alig vagyunk otthon annyit dolgozunk...nem veszik figyelembe, hogy szükségünk van magánéletre... nagyon dühös vagyok és félek, h ez felesleges veszekedésekhez vezet vagy ne adj Isten váláshoz...



2018. máj. 27. 00:39
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
utolso köszi a választ :) jo tipp, kiprobálom :)
2018. máj. 27. 08:44
 32/41 anonim ***** válasza:
95%

Látogassa, nem kell beengedni és ha a férjed meg ezek hisztizik, akkor VELE kell elbeszélgetni de sürgősen.


Hiába próbálod védeni, nem egészséges, hogy nem képes HATÁROZOTTAN nemet mondani, inkább gyáván fejet hajt.


Az meg egészen más kérdés, ha nekem bárki azt mondaná, hogy "leszarom, mit gondolsz", a párom ott rakná helyre az illetőt, bármennyire udvariasan fogalmazta volna is meg a bunkóságot.

2018. máj. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
95%

Most legyünk őszinték: a férjed egy nyámnyila tök.

Aki egy nyámnyila tököt választ, az viselje el a következményeit.

U.I.; Nézd a jó oldalát, legalább tuti te hordod a nadrágot a kapcsolatban.

2018. máj. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
94%
Lóf*t harmonikus a házasságotok! A férjed a részeges bácsikáját jobban szereti, mint téged! Hát akkor költözzenek ők össze! Ha téged szeretne, kiállna melletted, és nem kényszerítene arra, hogy olyanba törődj bele, amitől te irtózol, és aminek semmi értelme!
2018. máj. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
73%
A pereputtyot mindenképpen világgá zavarnám, ha hívatlanul tolnák oda a képüket, elvégre nem őket vettem feleségül (tudom, te a nó vagy, de én meg férfi, na). Aztán ha életem stzebbik felének nem tetszik, hogy az otthonom nem bulitanya, szedhetné ő is a sátorfáját.
2018. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező, hasonló mentalitású férjjel voltam 10 évig. Most válunk. Nem feltétlen emiatt (sok oka volt), de tény, hogy benne volt rendesen ez is, hogy beleuntam, hogy anyja helyett anyja legyek (pedig amúgy van anyja, aki kellőképp elkényeztette, én meg sajnos nem voltam elég keménykezű és mellettem sem emberesedett meg eléggé), hogy minden döntést én hozzak meg, hogy folyton két ember helyett gondolkodjak és cselekedjek egy házasságban. Hogy lehet ilyen férfira felnézni...? Hiába szerettem és remek ember volt, ez nagyon gáz tud lenni. Javaslom, gondold át te is.


A problémádra visszatérve: a legegyszerűbb megoldás szerint az, hogy közlöd a férjeddel, neked ez nem felel meg, nem látod szívesen a rokonokat gyakran, és a férj választhat.

1. vagy ő mondja ezt el a rokonoknak kedvesen,

2. vagy te kevésbé kedvesen,

3. vagy bújócskára fogjátok a dolgot és egyszerűen nem nyitottok ajtót. (kulcsuk csak nem lesz ház a házhoz...)

Kissé gyermeteg megoldás, de működhet. Állhat kint a kedves keresztapa 20 percet a kapuban, csengetve, aztán csak megunja...

2018. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Keresztapával már volt párszor nézeteltérésünk mikor a lagzink volt, azt hitte ott is belebeszélhet, de srakamra álltam és megmondtam neki a magamét (persze csak én) hogy felejtse el h bármibe is beleszolhat. Ugy látszik h most megint ez...nem tanul belőle az öreg... persze én vagyok mindig a rossz...
2018. máj. 27. 12:45
 38/41 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező, te normális vagy?

Te beszóltál a Keresztapának?

2018. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
55%

rokonok a címünket sem tudják :D

férjed meg óvoda

2018. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
51%

A többi rokon is biztos rühelli ezt, beszéljetek össze velük, mihez kezdjetek ezzel a tahóval!

Kivel lakik a bácsi egyébként?

2018. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!