Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Terhes vagyok, anyosnál...

Terhes vagyok, anyosnál élünk, nem birom már?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok 2 hete nagyon roszul vagyok hányok émejgek elájulok korházba is voltam ki száradás miatt .

Anyosrol anyit hogy 3 éve lakunk itt oktober-november környékén költözzünk ( végre !!! )

Ma a fejemhez vágta hogy én egy mocskos lusta nő vagyok és csak megjátszom magam a szülöszobán meg meg fogok halni mert lusta vagyok...

Nem szoltam neki semmit ...halgatam..

Elötte mindig én csináltam mindent ö csak volt ... 2 hete hogy nem tudok ugy csinálni semmit mert olyan rosszul vagyok.

Felháborito ahogy beszél velem le néz hü*lyének néz képes lenne áttaposni rajtam csak mert terhes vagyok ( amugy szerintem nem igazán tetszik neki hogy babánk lesz)

Nem tanácsokat várok csak már ugy érzem hogy nagyon elegem van

Én mindig meg értetem öt éveken keresztül hogy ez meg az fáj neki..

Vissza fele mért nincs ez ? Mért kell igy kutyáskodni lejáratni a másikat ?? Mással is volt ilyen ?.

Ja amugy ö az a fajta hogy elöadja magát hogy ö amikor fiatal volt /terhes pattogot egész nap hát ezt az anyosa ( párom mamája) máshogy adja elő :D


2018. júl. 31. 12:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
24%
Ha annyira rosszul vagy, ne itt irogass, hanem pihenj. Vagy ha mégis tudsz betűket nézni, javaslom a Magyar Helyesírás Szabályai című könyvet! Teljen kellemesen a kilenc hónap!
2018. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!