Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhes vagyok, egy...

35 hetes terhes vagyok, egy elmebeteg pasi az előbb rámnyomult a buszon. Hazajöttem, de ő is ennél a megállónál szállt le, félek, ti csinálnátok valamit?

Figyelt kérdés

A párom dolgozik, reggel jön haza.

Lehet alaptalan a félelem, mert egyszerűen csak erre lakik, de itt szállt le, és még mögöttem is jött, de gyorsan beszaladtam a házba.

Először csak kérdezett, hogy mikorra várom, én hülye válaszoltam, sokan szoktak kérdezhetni, aztán elkezdte hogy jól áll a pocak, meg csinos vagyok, meg miért buszozom egyedül, nem félek e, aztán hogy nincs e kedvem még egyszer kirúgni a hámból, mert ő benne lenne. Na ekkor szálltam le, szerencsére közel lakom a megállóhoz, de erre jött ő is, és lehet hogy hülyeség, és csak a hormonok dolgoznak bennem, de félek hogy rámtör valahogy... Nem merek lefeküdni sem. Csináljátok valamit? Vagy hülyeség parázni?


2018. júl. 27. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Én megértelek! Annyi aberrált f*.sz járkál az utcán, komolyan, lecsukatnám az ilyet aki a terhes nőkre is rámegy. Nekem is utánamfütyült meg a szemöldökét emelgette sokatmondóan valami perverz álladék amikor 8-9 hónapos terhes voltam.

Nyugodj meg, ezek ilyen ugató de nem harapó kutyák, valószínűleg hazament a feleségéhez akivel évek óta egymáshoz sem érnek, a roha.dék meg fűvel-fával csalná ha szóba állna vele egy nő végre. Szóval nyugodtan alhatsz, ő is ezt teszi a ronda dagadék elhidegült neje mellett :) :)

2018. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Latta, hogy melyik hazba mentel be ?

Szerintem ne aggodj, nem fog betorni.

2018. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Ezért szar a belvárosban lakni
2018. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Láthatta, de azóta nem hallottam semmi neszt, az összes biztonsági zárat bezártam, meg lehúztam a redőnyöket... Csak a rossz érzés még bennem van.
2018. júl. 27. 22:56
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Rám szokott törni ez az érzés néha.

Terhesen a legnagyobb kést raktam az éjjeliszekrényemre. Javaslom neked is. Megnyugtató a tudat, hogy semmiképp se vagy védtelen.

2018. júl. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Ezeknek csak a szaja nagy, nem mernek tovabb menni. Egyebkent mikor anno az exem nem volt otthon es terhes voltam , en is a nagy konyhakest raktam az agyam melle. Megnyugtatott.
2018. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
De mégis hogyan törhetne rád, ha biztonsági zár is van? Elhiszem, hogy kellemetlen volt, de ennyire azért nem kell bekattani.
2018. júl. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
A konyhakéses ötlet nagyon veszélyes lenne ha amúgy be akarna törni valaki. Egyrészt egy férfi seperc alatt kicsavarja a kezetekből, másrészt ha netán nem ébredtek fel arra hogy bejutott, még csak kicsavarnia sem kell..szóval fegyvert adtok neki így is, úgy is. Megnézném én azt a nőt (pláne nagyterhesen) aki Indiana Jones-ként késsel hadonászik. Sajnos szomorú de ha már betör egy pasas hogy bármi ocsmányságot tegyen, ott már nem elég (sőt, fokozza a veszélyt) a konyhakésecske az ágyad mellett.....
2018. júl. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, minden rendben volt, én is kicsit lehiggadtam utána, rájöttem hogy nem reális ennyire félni. A konyhakésen elgondolkodtam, de nem készítettem ki, nem merném úgyse használni, a 8-as választ utána olvastam, igaza van.
2018. júl. 28. 13:07
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

8- as, en vagyok a konyhakeses, engem megnyugtatott, es szerintem ez a lenyeg.

Azert lassuk be, nem sok esely van, hogy betorjenek. Ha meg megis akkor mar olyan mindegy, hogy leszurnak a kessel vagy lelonek, nem ?


En ugy voltam vele , ha felkelek a zajra akkor mire a szobaba er, mar ott van nalam a kes. Masik kezemmel hivom a rendorseget. A legtobb egyugyu ettol csak megijed, ha nem akkor meg lelo.

2018. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!