Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek jogos volt a...

Szerintetek jogos volt a férjem részéről?

Figyelt kérdés

Tehát átjöttek a szüleim. És kicsit összekaptak a szüleim, amire a kisfiunk. Kérte, hogy fejezzék be vagy csinálják halkabban, mert a kicsi meg fog ijedni. Erre apukám ráordított, hogy ne szóljon bele. A férjem tekintete erre megmerevedett és elég érces, talán már erőszakos hangon azt mondta, hogy "Kifelé!"

Apám kiakadt, hogy hogy merészeli őket kiküldeni, hogy lehet ilyen tiszteletlen.

És amivel le lett zárva a férjem részéről: hogy hármójuk közül kizárólag ő dirigál ebben a házban és ki fognak menni, mert nem fogja eltűrni, hogy megijesszék a kisfiát és hogy a saját házában sarokba állítsák.

Ekkor már konkrétan látszott rajtuk, hogy félnek tőle, amin nem is csodálkozom, mert nagyon durva kifejezés ült az arcán.

Én nem szóltam bele, mert először azt láttam, hogy a férjem intézi, hogy ne zajongjanak annyira, aztán meg azért, mert csak feszültebb lett volna az egész, ha beszállok én is.


2018. aug. 7. 18:41
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
És kicsit összekaptak, amire a kisfiunk felébredt.*
2018. aug. 7. 18:42
 2/49 anonim ***** válasza:
97%
Igaza van a férjednek. Ne más házában balhézzanak!!! Én örülnék, ha ilyen belevaló férjem lenne!
2018. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen jogos volt, jól tette.
2018. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
88%
Jogos,esélyes, hogy én is kiküldtem, volna őket vitázni, viszont most neked kell összerántani ha nem akarod, hogy 1-2 évig ne beszéljenek, vagy ne jöjjenek látogatóba a kisfiatokhoz.
2018. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
98%

Jól tette.


Végre egy határozott férfi.

2018. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
98%

Igaza volt a férjednek.

Eleve bunkóság másoknál veszekedni.

A férjed megkérte őket, hogy hagyják abba, mert még a gyerek is felébredt rá. Mire apukád elkezd ordítani.

És még apukádnak áll feljebb???

Apukád a tiszteletlen, nem a férjed.

2018. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
60%
Neked ez oké, hogy az apád egy kisgyerekkel üvölt, a te gyerekeddel??
2018. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
96%
Én fel se tennék kérdést ilyen esetben,magamban örülnék hogy ilyen jó férjem van,aki ennyire szereti a gyerekünket.
2018. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy jogos volt. A szüleid otthon intézzék a veszekedéseiket.
2018. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk, apad is erdekes figura. A ferjed megkeri, hogy "kicsit csendesebben", erre ordibalni kezd vele a saját házában?! Megis, mire számított?
2018. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!