Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen dolog a...

Szerintetek milyen dolog a férjem részéről, hogy csak az ő családja fontos számára, az enyém nem? Ha már egyszer összeházasodtunk akkor, az én családom is rokonai lettek!

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ettől még nem kell egyformán szeretnie mindkét családot. Mindenki törődjön a sajátjával.
2011. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg, hogy nem fontos neki a te családod?
2011. jún. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam ,hogy rajongani kellene értünk, de legalább a szüleimet tisztelje meg azzal, hogy néha eljön hozzájuk, minden névnap- szülinapkor egyedül megyünk mindenhova, mert az ő családja csak gyerekeknek tart névnapot- szülinapot!
2011. jún. 26. 12:43
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ, milyen értelemben. Mkinek a saját családja az első, és nem lehet elvárni, hogy ugyanúgy szeresse az újonnan kapott családját, mint az elsőt. De ha ez mondjuk rátok is kihat (mittudomén, kényszerít rá, hogy karácspnykor elmenjetek az ő családjához, de a tiedhez nem akar menni), vagy teljesen érzéketlen a te családod felé, akkor ott gondok vannak... próbáltál már erről higgadtan, választékosan beszélni vele (nem úgy, hogy mondjuk a veszekedés közben egyszer csak kifakad belőled)?
2011. jún. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem lehet vele ezt megbeszélni akkor mond meg neki ha ő nem jön veled, akkor te sem mész vele.

A szüleid tettek valamit ellene a múltban amiért esetleg nem akar odamenni?

2011. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ö családjában csak a gyerekeknek tartanak születésnapot és a férjed csak akkor megy oda (is), akkor semmi baj azzal, hogy a te családodhoz nem nem megy minden alkalommal.

De a másik, hogy ez addig enmzavart, amig nem voltatok összeházasodva? Mert az ö családja elötte is ilyen volt, és gondolom, a férjed akkor is ehhez tartoota magát.

2011. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem foglalkozom a férjem családjával és ők sem velem. Én csak egy emberhez mentem hozzá nem egy egész családhoz.
2011. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!