Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ilyenkor mit tegyek, ha zaklat?

Ilyenkor mit tegyek, ha zaklat?

Figyelt kérdés

A párom anyja zaklat mindig,mert szét akar választani a páromtól.

Olyan üzenetekkel bombáz,amikkel engem akar tönkretenni.Letiltottam,de a testvéremnek is írogat.

Mi a teendő ilyenkor?

Oké-oké,letiltani mindenki fb-ról,de akkor is zavaró,hogy tönkre akar engem tenni,pedig SEMMIT sem csináltam ellene!


2018. aug. 15. 20:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
96%
Párod mit szól ehhez? Tudja?
2018. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Párodnak megmutatod. Ha fontos vagy neki, akkor leállítja. Ha nem, akkor nem vagy fontos.
2018. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tudja.

Ő vele egésznap ordibálnak,tönkreteszik.

Csak én vagyok még 18 éves,ő nem tudom,mit tudna kezdeni fél evig,mert még csak 17...Így mit tudna tehetni ezellen?

2018. aug. 15. 21:03
 4/12 A kérdező kommentje:
Elvan képedve,hogy ennyire undorító emberek a szülei,de neki nem újdonság,hiszen vele a legkegyetlenebbek.
2018. aug. 15. 21:04
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Segítek:


Hogy lehet téged hamar felismerni (a storykon kívűl természetesen)?


Hogy a mondataidba, ha kicsit is idegesebb vagy, az általad fontosnak tartó szót kiemeled:D


Mint itt is például:


*,pedig SEMMIT sem csináltam ellene!


Azért az igen felemelő, hogy amit mással teszel, az I.szám 11 személyben irkálod:DD


Jobb vagy a kabarénál ma este:D

2018. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
*I.sz.1 személy
2018. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Miket írkál? Van egy-két ilyen üzi?
2018. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Ha visszatérő módon zaklat, akkor te és a tesó irány a rendőrségre és jelentsétek fel. Majdnem teljesen biztos vagyok benne, hogy elrendelik a nyomozást.
2018. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
5-ös válaszoló: meg onnan, hogy egybeír tök alapvető szavakat, mint most “elvan” képedve... múltkor “megfog” verni... aki sokat írkál, hamar lebukik a stílusa miatt :D
2018. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Addig semmit amig kulon nem tudsz koltozni a paroddal, a szulok ilyenek h ha anyunak nem tetszik a fia barinoja egybol elkezdi bszogatni hatha szakitanak emiatt. Vagy ha mar felnott vagy akkor ulj le vele beszelni hogy fejezebbe ezt a gyerekes marhasagat mert te szereted a fiat es vele alarsz elni stbstb. Es akkor latni fogja hogy nem vagy egy csira :D kiallsz magad mellett es a parod mellett is
2018. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!