Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi a tehendo?

Figyelt kérdés

Van az ex parom,es van a mostani parom.

8honapja vagyunk egyutt es 2honapja kerte meg a kezemet.Igent mondtam nagyon szeretem sok tervunk van a jovore nezve.De nagyon feltekeny tipus,sokszor megorulok miatta..Visoznt a legjobb ember akit ismerek es a legnagyobb sziv az ove.Sajnos eleg nehezen megy az egyutt eles mivel sokat dolgozik mig en epp interjukra maszkalok .probalom megtalalni a magam munkajat.

Az exparomrol annyit hogy vele 2evig voltunk egyutt,azt hiszem az eletembe ot szerettem a legjobban mostani paromat leszamitva.Viszont 1es fel ev utan volt egy fel eves idoszak amikor csak a penzre koncentralt emiatt engem hanyagolt keson jart haza..semmi figyelem mar a vonzalom is elmult ezutan ismertem meg a mostani paromat.viszont eloszor ereztem az eletben hogy tole szeretnek kisbabat.Na szoval 3hete volt egy spontan vetelesem ami nagyon megviselt erre kesobb rajott ex baratom is es irt hogy sajnalja stb.

Parommal azota picit szomoruak vagyunk mert mar nagyon szeretnenk kisbabat :)

Szoval most 1hete uzeneteket kuldozget az ex parom es annyira idegesitett hogy elmentem talalkozni vele tegnap megmondtam neki hogy ezt hagyja abba mert veszelyezteti a kapcsolatomat (feltekenyseg parom reszerol es bizalmatlansag)

erre o felajanlott egy olyan dolgot hogy csinaljak vele kisbabat meg hogy 8honap alatt sem lepett tul rajtam amit tudok mert minden honapban legalabb egyszer ir vagy ilyenek.azt mondja hogy soha senkit nem tud ugy szeretnj mint engem meg miegymas ,mostmar van sajat lakasa meg autoja menjek koltozzek vele ossze a varosba,en erre nem mondtam semmit mert tudja magyon jol hogy van kapcsolatom.Es azt is hogy a penz tette tonkre a kapcsolatunkat mert neki fontosabb volt az auto meg a jogositvany..Nos utana megcsokolt,de igy elkapottan es en mondtam neki hogy nem erzek semmit sajnalom en paromat szeretem mire o aggresziv lett en meg leleptem.Nos a kerdesem az lenne hogy ilyenkor mi a tehendo? Joerzes es nosztalgikus volt hogy tegnal talakoztunk mert o az egyetlen ember aki meg mindig megert engem,parom sem ert meg ugy.Es igazabol elgondolkodtatott a dolog.Ugy erzem keptelen lennek elhagyni mostani parom es teljes szivembol szeretem de akkor miert zavart ez az egesz engem ossze egy paranyit? Es a masodik kerdes hogy hogyam tudnam az exem ugymond "lekoptatni" hogy nyugodt legyek mert eddig 8honapon keresztul mondogatt neki hogy hagyjon,nem szeretem..stb

Koszonom a valaszaitokat elore is :)

tovabbi szep napot.



2018. jan. 28. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
"tehendő"...
2018. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Bocs en ugy hittem tehendonek irjak.akkor tevedtem.

*teendo

2018. jan. 28. 15:10
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk nem kellett volna egyik kapcsolatból a másikba ugranod. Ilyenkor összemosódnak a dolgok. Legközelebb zárd le az előzőt egyedül, egészen annyira, hogy közömbös legyél iránta. Aztán idővel jöhet egy új ember, akit nem terhelsz a lezáratlan múltaddal.
2018. jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
lezartam.utana 3honapig nem voltam senkivel es ugy voltam vele hogy kedvelem a ferfit es utana randevuzgattunk es igy lett.bar sokan biztattak hogy osszeillunk meg nincs mit vesziteni valom.szoval en lezartam a kapcsolatom.nem ugrottam egyikbol a masikba.
2018. jan. 28. 15:17
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Tiltsd le őt mindenhonnan, hogy ne tudjon írni, hívni.

Nehéz dolgot éltél át azzal, hogy elvetéltél. Sérülékeny vagy gondolom, ezért az érzéseidet is lehet máshogy éled meg, ne tulajdoníts annak nagy szerepet, hogy kihozta belőled. Nyílvánvaló, hogy a párodat szereted. Akadályoud meg, hogy az exed felvegye veled a kapcsolatot.

2018. jan. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Eleg nehez mivel o hekker es emiatt mar a facebook fiokom sem hasznalom.de mindenhonnan tiltva van.szokott uj fiokokat csinalni es onnan irni.vagy email.de igen a paromat szeretem..elmondhatatlanul..enis arra gondoltam hogy ez csak egy kis zavarodottsag..
2018. jan. 28. 15:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha lezártad volna, nem találkoztál volna vele, le lehet állítani telefonon, neten, stb . Szerintem te érzelmileg még labilis vagy. Döntsd el, melyik kell. Aztán a másik vonalat örökre felejtsd el. Ez a tehendő.
2018. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én amondó vagyok, hogy a fél éves időszak alatt gondolom jelezted neki a problémát és nem rögtön szakítottál. Mégsem tett emmti ez ügyben, hogy ne hidegüljetek el, elmúltm a vozalomstb, nem szánt rád jobban időt.

Viszont az életben mindig jönnek ilyen iődzsakok, és akkor mutatozik meg szerintem igazán egy kapcsolat minősége.


Értem ez alatt, hogy nem gondolom, hogy egy jó kapcsolatban, ahol fontos a másik, ennyire háttérbe szorulna pl a pénz miatt. Nálunk is volt iylen időszak, de mindig igéyneltük a másikat ilyenkor is.

És biztos, hogy lesz még pár ilyen szakasz az életben, és nem garantált hogy az exed legközelebb figyelne rád is, és nem csak a saját életére figyelne. A gyerekkel hogy foglalkozna, ha akkor is lenne indok miért nem törődik veletek annyit éppen?


Röviden azt akarom ezzel mondani, hogy adott volt egy probléma, és fé év alatt igazán meg lehetett volna oldani, pláne nem szakítanak iylen miatt, ha valóban anynira fontos mindkét félnek a másik. Ilyen minden kapcsolatban előfordul..


De talán ha ennyire összezavar az ex, még lehet amúgy is várnatok kellene még kicsit ezzel a baba dologgal.

Szerintem is dönts először, melyik férfi a fontosabb a számodra... És utána tégy jót magaddal, és hanyagold a másikat.

2018. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Parod tudja, hogy találkoztatok??? Annyira azt akarod, hogy kopjon le, hogy elmentél találkozni. Gratulálok. Akit hidegen hagy valaki, nem kifogasokat gyárt, hanem kizárja az életéből. Ja, es pont véletlen valahogy megtudta, h veteltel...hagyjuk már. Álszent vagy. Ennyi a tehendo.
2018. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen.termeszetesen millioszor beszeltem vele abban az utolso fel evben.de mintha a falnak beszeltem volna.egyszer mondtam is neki hogy elfog vesziteni erre kozombosen reagalt.mikor elhagytam akkor meg kapalozott.nekem nem kell kapcsolat vele,nem vonzodom hozza tobbet.a paromat szeretem es ezt akkor el is donottem mikor kapcsolatot kezdtunk.viszont az elejetol kezdve marmint a kapcsolatunk elejetol kezdve nehezen ment,marmint a penz miatt mert elegge nehez volt.de kb 1 ev utan kezdett ez a hanyagolas de megertettem mert munka penz stb utana kezdodott fel evben a rosszabb resze.es 2x akkor ki is dobott vagyis csak szoban masnapra bocsanatot kert.a lenyeg hogy nem birtam mar tovabb az egyedul letet maganyossagot..Bar vannak hibak itt is mint minden kapcsolatban itt szuksege van ram,mindent megbeszelunk probelmas idoszak itt is volt/van (baba elvesztese miatt) de mellettem all es erzem is.
2018. jan. 28. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!