Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi a helyzet ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a helyzet ti mit tennétek? Jogosan követelne?

Figyelt kérdés
A párom külföldön dolgozik, elég érdekes a kapcsolatunk. Úgy beszéltük meg nem olyan régen, hogy x forintot meg kell keresnem, hogy májusban ha haza jön elmehessek hozzá. A páromról véleményt nem kérek. Olyan, amilyen. Fontos nekem. 2 hónap van májusig. Most csütörtökön írta, hogy töröl, végleg elköszön felejtsem el. x forintom van, amiről tud. Én vagyok a lány, mielőtt valaki megkérdezné. A 10-szerese kéne kb májusig, látok realitást benne, hogy meg lehetne... De mivel azt írta vége, úgy értelmeztem, hogy fölösleges több pénzt gyűjtenem. Na már most, ha április második felében, vagy vége felé újra felkeres (volt már rá példa)...Akkor jogosan von-e kérdőre, hogy nincs pénz (legalábbis nem annyi), vagy mivel lezárta Ő, akkor már nem kérhet számon?
2018. márc. 5. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta, vége, akkor vége és nem tennék semmit. Ami pénzem van, az meg mind az enyém, arra költöm, amire akarom.
2018. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem el miket olvasok.Leteznek ilyen kapcsolatok is?Az eszem megáll.Kerdezo jobb ha elfelejted őt.
2018. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha azt mondta, vége, akkor vége és nem tennék semmit. Ami pénzem van, az meg mind az enyém, arra költöm, amire akarom.
2018. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, hogy nem kéne tovább gályáznom, hogy legyen egy stabil alapom elmenni hozzá, és ha áprilisban felkeres, akkor megmondom neki, hogy bocs, azt írtad 2 hónapja hogy vége, így nem dolgoztam tovább.
2018. márc. 5. 20:07
 5/12 A kérdező kommentje:

Soha nem kaptam tőle egy fillért se, jó még júliusban az első találkozáskor ő állta a költségeket.

Most is hogy ne legyen baj, nem mintha nem tudná állni kettőnk ellátását, megbeszéltük, hogy x összeget össze kell gyűjtenem, hogy lássa nem a pénz miatt vagyok vele.

2018. márc. 5. 20:19
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
7es vagyok, akkor bocsánat. Na igen sok az aranyásó lány sajnos. Ok te nem vagy az... köszönd nekik, hogy a pasid ilyen. Ha meg nem bìzik benned, minek vagy vele?
2018. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mivel a szüleimmel élek, nem kell eltartania. Szüleim mindig adtak pénzt július-augusztus között, meg most novemberben is ők fizették, hogy el tudjak menni hozzá, mert munkanélküli vagyok.
2018. márc. 5. 20:48
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem a pasiért, hanem kizárólag a magam érdekéből dolgoznék tovább és gyűjtenék pénzt. Felnőtt ember vagy, nőként is szégyen hogy a szüleid pénzelnek. A pasinak adok igazat, ha csak azért dolgozol, mert más követeli rajtad, akkor nem vagy felnőtt, így felnőtt párkapcsolatra sem vagy alkalmas.
2018. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem pénzelnek a szüleim... Csak megtehetjük, hogy amíg egészségileg nem vagyok jól... addig...
2018. márc. 5. 21:43
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írta, hogy vége, akkor milyen "jogalapja" lenne utána bármit számonkérni.
2018. márc. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!