Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kötött valaki házassági...

Kötött valaki házassági szerződést a párjával? Hogyan fogadnátok, ha a párotok szülei ragaszkodnának a házassági szerződéshez?

Figyelt kérdés
És nem csak a házasság elején hanem a közben adott nagy ajándékokat is le akarnák papírozni, pl. egy kocsit ha vesznek ajándékba.
2018. aug. 20. 19:22
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
77%
Ha a férjem kérné, belemennék. Csak azért nem boldogan, mert rosszul esne hogy benne felmerül egyáltalán a válás. Viszont ha anyósék ragaszkodnának a házassági szerződéshez, abban az esetben megmutatnám hogy kell a kilincshez is ragaszkodni. Nekem más nem mondja meg mit írjak alá. Majd az én eldöntöm. A férjemmel megbeszélném, hisz róla és rólam van szó.
2018. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ehhez a szülőknek sok köze nincs. Hiszen a házasság két emberről szól, ha a párod akarja az más...bár nálunk minden közös és fel sem merül ilyesmi de ha szeretné megbeszélnénk. Viszont anyóséknak semmmi joguk nincs ezt eldönteni helyettetek.
2018. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
66%
Én belemennék.
2018. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
87%
A szülőknek semmi közük ahhoz, és másnak sem, hogy kivel szerződsz, kivel nem. Felnőtt emberek vagyunk, jogunk van azt aláírni amit akarunk.
2018. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
94%
Párod szüleitől anyagilag függetlenek vagytok? Mert nem értem miért lenne beleszólásuk ebbe...
2018. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
54%
Ha a házastársad a házasságotok alatt (nem előtte) ebbe belemegy a szüleiddel-holott házasság alatt minden közös, és együtt húzzátok az igát, akkor nagyon gondolkodj el, hogy kivel élsz egy fedél alatt.
2018. aug. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
73%
*belemegy a szüleivel
2018. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
69%

A párom SZÜLEINEK ehhez SEMMI köze :D


Ki is röhögném őket, ha nekiállnának belepofázni.

2018. aug. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
A szülők vagyonosak, nagy értéket adnak a családnak, ház, autó, jól menő családdi vállakozás. Szóval nem lehet mondani, hogy nincs közük hozzá sőt. Vagy visszautasítanátok és a nulláról kezdenétek mindent, hitelek, stb? És ha a párod ebbe nem lenne partner?
2018. aug. 20. 19:50
 10/48 anonim ***** válasza:
83%
Adják oda a palidnak a házasságkötés előtt és akkor nem kell szerződés. Így "csak" azt jell felezni válás esetén amit a vállalkozás kitermelt.
2018. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!