Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Más is járt már úgy, hogy nő...

Más is járt már úgy, hogy nő létére az anyósa megpaskolta a popsiját?

Figyelt kérdés
Nem vettem rossz néven, mert nagyon jó viszonyban vagyunk, de utólag, egy kicsit furcsa.
2018. szept. 18. 15:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%

Nekem anyukám szokta néha ezt csinálni, számomra nem furcsa.

Szerintem örülj neki, kedvel téged.

2018. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
80%
Ez miért kiemelt még azóta is?? Semmi jelentősége, felejtsd el..
2018. nov. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%
Amég nem markolja meg a feneked és súgja a füledbe, hogy „Kívánlak” addig semmi fura nincs benne :D
2018. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%
Annyira jólesett neked, hogy újra kiírtad?!
2018. dec. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
43%

Látom, már lassan fél éve ezen rágódsz.

Várjál még te is úgy 10-20 évet és csatlakozz a "me too" mozgalomhoz, hogy akkora lelki sokk alatt vagy azóta is, hogy csak akkor tudsz majd megnyugodni, ha -kárpótlásul- a nevedre íratja anyósod a házát.

2018. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
72%
Furcsálnám, de hát egy alkalomért nem szólnék. Csak kicsit bizalmaskodni akart. Én alaposan rá szoktam csapni férjem hátsójára, de azért a fiam barátnőjének valagára nem tenném, nekem ez már túl bizalmas. De háza válogatja :)
2018. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
1%

"Hát, ha az após paskolta volna meg akkor már kiakadtam volna."


Éljen a szép új, liberális világ, amikor a nők bzulnak egymással, és ez a természetes...

2019. márc. 29. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
17%
Velem olyan volt, hogy elment mögöttem, és rávágott a seggemre. Mai napig nem tudom miért, mert hiába kérdeztem nem válaszolt.
2019. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
94%

Nekem az apósom szokta a derekamat hátulról simitani.. Furcsalltam, barátnőimnek meséltem, ő szerintük csak kedves a bácsi, én képzelek bele többet..

Hát egyszer após jött haza, mi a férjemmel náluk voltunk, nappaliban társasoztunk. Anyós kiment bezárni a tyúkokat, a férjem meg kiment mosdóba. Após meg hozzámlépett és le akart smárolni... Ennyit a megérzésemről...

2020. jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
27%

"Nekem az apósom szokta a derekamat hátulról simitani"


Ezek szerint rendszeresen csinálja, és mivel te továbbra is hagytad neki ezt -nyilván- biztatásnak vette.

2020. jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!