Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kulfoldon elo párok? Nalatok...

Kulfoldon elo párok? Nalatok mennyit jarnak ki a szulok?

Figyelt kérdés

Sajnos nalunk anyos,apos allandoan rank telepednek

2 havonta 2-3 hetekre idekoltoznek hozzank

eszmeletlen faraszto es idegesito az egesz

Ferjem szerint ez normalis

De sztem mar beteges

Sok a veszekedes miattuk

Nalatok mennyi idore mennek latogatni a szulok?

Mi mondhato meg egeszsegesnek hogy nem megy senki a masik agyára?


2018. nov. 5. 17:45
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Évente 1x jön anyám egy hétvégére, 1x párom szülei, ha van kedvük egy hétvégére. Mi évente 1x megyünk haza pár napra (max 1 hét). Amit anyósodék csinálnak az nem normális, de a párod sem...Ne hagyd magad, ez csak rosszabb lesz, főleg, ha lesz még gyerek is. 30/N
2018. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
64%

Az, hogy mennyi látogatás a „normális“, azt a házaspárok közösen döntik el/beszélik meg. Valakinek egy látogatás is évenként túl sok, másoknak többszöri látogatás is kevés. Én megértelek Téged, hogy eleged van a véget nem érö háziasszonyi teendökböl és a látogatás ideje alatti 0%-os magánéletböl. Nekem is sok lenne: testileg és lelkileg is fárasztó. A köztes idöben meg a veszekedések a férjeddel... A férjeddel ellenkezö véleményen vagytok. Miért nem müködik jól a kommunikáció köztetek? Miért kezel úgy téged, mint egy hisztis kislányt? Ne haragudj az öszinteségemért, de azért kezel téged kislányként, mert úgy is viselkedsz. „Csitít“ téged - így írod. Miért a hangeröddel és a temperamentumoddal igyekszel elnyerni a figyelmét? Nem látod, hogy ez nem válik be? Új stratégiát kell, hogy alkalmazzál. Hány személyesen érint ez a konfliktus? Téged egyedül? Nem. Téged és a férjedet? Nem. Téged, a férjedet, az anyóst és az apóst? IGEN! Mi következik ebböl? Igen, már sejtheted, hogy mi. Le kell ülni négyesben az asztalhoz, és meg kell beszélni ezt a számodra terhelö helyzetet. Legyél öszinte! De feltétlenül nyugodt hangon beszélj, ne izgasd fel magad: ez nagyon fontos a kommunikációban. Ha ez sikerül Neked, már félig nyert ügyed van. Ha hangerövel próbálod megoldani a problémát, akkor nem fognak komolyan venni. Nekem az a konkrét tanácsom, hogy írdd fel egy darab papírra, hogy mit akarsz mondani. A legjobb lenne, hogy ha betéve megtanulnád a mondanivalódat, és többször hangosan elismételnéd, mert ez önbizalmat adna, és elvenné a félelmedet. Mert ugye félsz ettöl a helyzettöl? Elhiszem. Én is féltem annak idején. Meg fognak sértödni a férjed szülei? Igen. Halálosan. De ha nem nyitod ki a szádat, nem fog változni semmi. Illetve, csak egy, hogy lassan, de biztosan kikészülsz idegileg. Ha konkrét szövegre van szükséges, írjál privit. Én kreálok Neked egy rövid, nem bántó szövegü, de konkrét kívánságokat tartalmazót.

Én 20 éve házas vagyok, 3 nagyfiúval. Üdvözlettel Svájcból.

2018. nov. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Évente jó ha 1-szer. Nem is tudom hogyan bírjátok ezt munka mellett így... Én kerek perec megmondanám, hogy ha kapcsolatba akarnak maradni velem, akkor ott a skype vagy bármilyen netes videóhívó, de munka mellett nincs arra energiám, hogy még őket is megvendégeljem egy szűkös albérletben.
2018. nov. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Es nem is megvendegeles

Kocsival jonnek ki

Megerkeznek kocsijukat berakjak a garazsunkba

es 2-3 rohadt hosszu hetig mindenhova jonniuk kell velunk

allandoan ide akarnak menni vasarolni oda akarnak menni vasarolni

5 percre gyalog(nincs 1 km)van egy nagy aruhaz ,es termeszetes h megint kocsiba kell ulni mert ok vasarolni akarnak

termeszetesen az o autojuk pihen ezekben az idokben

az apos iszik,meg olyan csatt reszeg nem volt nalunk

de egesz nap a tv elott fekszik,par sor,1-2 palinka azert naponta lecsuszik neki,napjaban tobb alkalommal megnyomja a pia es a nappaliban alszik.

Arrol nem beszelve h nem tudok leulni a tv ele,mert barmit akarunk nezni az minden szar nekik es azt kellene nezni ami epp nekik jo.

Szoval eleg faraszto,megterhelo

nem is testileg inkabb lelkileg faraszto🙁

Beszelek majd a ferjemmel aztan kiderul h reagal

Nem mondok sok eselyt arra h ez jol fog elsulni

de nem veszithetek semmit

2018. nov. 6. 17:32
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, beszélned kell vele, ennél rosszabb már nem lehet, és ha a férjed sz.arul reagál erre és inkább anyucit választja a felesége helyett akivel babát tervezne jövőre az azért elég durva intő jel.


De én szurkolok neked remélem hogy sikerül megbeszélned vele higgadt fejjel és remélem hogy sikerül kompromisszumot kötnöd vele!!

2018. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Annyira köszönöm mindenkinek☺️

Sokkal erosebbnek erzem magam h igen,az ami itt van nem

normalis es igen jol ereztem h nekem is van igazam

es nem en viszem tulzasba


Ha vannak fejlemenyek mindekepp irok nektek

2018. nov. 6. 17:55
 27/32 anonim ***** válasza:
72%
Fú ez elég durva lehet,ezeket otthon is csinálhatnák ennyi erõvel, majd írd meg hogyan döntött a párod?
2018. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
50%
Edesanyamek egy evben 2-3 alkalommal jonnek 4-5 napra a ferjem szulei is ugyanigy jarnak ki, illetve mi pedig karacsonykor es husvetkor vagyunk otthon . Nekunk ez igy tokeletesen megfelel. Egyebkent ha parod nem szol semmit akkor szolj te anyoseknak. Az elejen az en anyosomek is ezt csinaltak jottek oreba-szajba, jajj kene penz, kuldj haza stb, parom eleinte meg nem vette eszre ugy volt vele , hogy a szulei, aztan megmondtam neki hogyha o nem akkor majd en fogom megmondani a kedves anyosnak, hogy tudja hogy lakasra gyujtunk, es kocsira pluszba babatervezesbe vagyunk arra is szeretnenk penzt felrerakni, nem azert jottunk ki, hogy eltartsuk oket szo szerint.
2018. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
72%

A parom szulei itt laktak tolunk fel orara autoval. Ok sose jonnek ide, felesegem szokott atmenni hozzajuk minden heten meg en is megyek vele ha pont akkor szabadnapos vagyok.

Az en szuleim nem voltak meg nalunk es nem is tudom hogy jonnek e valamikor mert a repjegy nagyon draga. Ha szerencses vagy akkor is legalabb 160.000 forint de atlagosan 260.000 forint

Raadasul 1 szobas apartmanunk van, itt nincs eleg hely. A hotel nagyon draga lenne.


Nem is tudom hogy ha lenne hely nalunk es jonnenek akkor mennyi idore. Nincs sok szabadsagom amit kivegyek tehat dolgoznom kell. Egyedul nem tudnanak meg a boltba se elmenni mert 2 kocsink van es mind a kettot hasznaljuk. Minden messze van, buszjarat nincs, jarda is csak nehany helyen van.

2018. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
70%

Ezert kell roooo@#$hadtul de messzire menni ! :D

En mar evekkel elore szoltam anyosnak h evente 1 hetnel tovabb nem viselem el.

Es pont. Imadom meg minden az ilyen csaladi cuccokat de van egy hatar. En meg akar kulon is megoldanam az en csalasom latogatasat megbeszeles szerint.

2018. dec. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!