Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért van az hogy a legtöbb...

Miért van az hogy a legtöbb anyós rosszba van a menyével?

Figyelt kérdés
2018. nov. 7. 08:05
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
81%
30, vannak bajok nálad rendesen. Kár, hogy alapból ilyen fennhéjázó, lekezelő hangot ütsz meg és ellenséget látsz abban, aki hozzád mer szólni vagy csak reagálni mer arra, amit írsz. De ha neked van véleményed, másnak is van. Szívből sajnálom az anyósodat.
2018. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:
40%
Az én anyukámra konkrétan szerintem azért haragszik a mamám, mert apát elvette tőle, másrészt, mivel apa falusi és ott meg vannak a szokások, anya meg városi, és mama nehezen tűri, hogy anya nem hajlandó követni ezeket a tipikus falusi szokásokat, és nem hajlandó behódólni a mamámnak. Természetesen az is tesz rá egy lapáttal, hogy a mamámnak nagyon rossz természete van az anyukám meg nem szereti, ha irányítják.
2018. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
78%

Az én családomban sincsenek jó viszonyok feleség- anyós között.

Én jóban vagyok vele, semmi gondunk nem akadt még.

Szinte 100%-os bizonyossággal merem állitani, hogy olyan családokban van hasonló gond, ahol a férj anyuci pici fia, még akkor is ha már családfő. Anyós folyton a családon lóg és mindig mindent jobban tud, beleszól mindenbe.

Ez elég gyakori hiba, emiatt nagyon sok ellenszenv alakul mi meny-anyós között.

2018. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
40%
Az en volegenyem sem anyuci pici fia, csak megszokta hogy a parom mindig segit neki mindenben , amiota elkoltoztunk azota meg "nincs" aki segitene es engem meg csak ugy megutalt lenezett hogy "elvettem tole" a fiat...sosem volt a tulajdona es nem tehetek rola hogy szeretjuk egymast :) szerencsere parom mellettem all mert anyosom nem csak velem ilyen, a tobbi gyereke parjaval is :/
2018. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
74%
Mert a legtöbb anyós azt hiszi, hogy a gyereke még 100 éves koràban is a csecsén fog lógni. És azt preferàlja, ha olyan a gyereke pàrja, akinek dirigàlhat. Mikor ez nem jön össze, a menynek nem kell a kéretlen tanàcs, meg a dirigàlàs, akkor könnyen jön az utàlat.
2018. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
60%
35-os valaszolo latod ez pontosan igy van!! Es meg sokan a menyre haragudnak hogy nemtudja elfogadni az anyost,persze nem is ad ra modot hogy elfogadjuk :/
2018. nov. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
36%

Alapvető női tulajdonság, hogy mindig elemezni próbálják ki, mit, miért tesz, és mindig valami sunyi célt sejtenek mögötte. És nem lehet meggyőzni őket, hogy alaptalan a feltételezésük. Minél inkább próbálják meggyőzni a nőt, hogy nincs igaza, annál inkább bebeszéli magának, hogy átvágják, és mégis az van, amit elképzelt. Egy férfi csak legyint rá, bolond lyukból bolond szél fúj, és legfeljebb iszik rá egy korsó sört. Egy másik nő meg ugrik rá, és rögtön megpróbálja megtorolni.

Másik alapvető női tulajdonság, hogy (szerinte) mindig pontosan tudja, hogy kinek, mit hogyan kellene csinálnia. Ha valaki nem bólogat neki, az az ellensége.

Harmadik, az agyába fixen beépített tulajdonság, hogy tökéletesen biztos abban, hogy ő viszont mindig mindent jól csinál. De ha mégsem, az felejtendő, azt soha senki ne merészelje megemlíteni neki. És neki soha, senki meg ne próbálja megmondani, hogy mit és hogyan kellene csinálnia!

De ha mindez nem lenne elég az ellenséges viszonyhoz, ott a szájuk!!

2018. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
56%

Ez nalunk is igy megy h kedves ferjem draga anyukaja keptelen felfogni a csöpp agyával h felnött a fia.

Allandoan szervezkedik a hatunk mögött.Megkerdezesünk nelkül

Napokra idecuccol hozzank es elvarja h nyalja ki a segget.

Mindenhova cipelni kell,ö itt akar vasarolni ö ott akar vasarolni.

Pont tegnap ugrottam neki mert van 2 jobaratja

es pezzegti nekik h jöjjenek el hozzank par napra.Mert milyen jo lenne

Rohadtul azt hiszi h ö barmit megtehet

Megmondtam neki tegnap nem fogok 2 vad idegen embert pesztralni

etetni itatni es megis mit kepzel h a megkerdezesünk nelkül szervezkedik megint?

persze ilyenkor adja az artatlant

amugy kedves nö,de egyszerüen azt hiszi h a 40 eves fia meg mindig 5 eves,es kötelezö azt csinalni amit anyuci mond,ami anyucinak jo meg kenyelmes

A ferjem sajnos nem veszi eszre igy sok a veszekedes

Szerencsere az en szüleim felnött nökent tekintenek ram

es nagyon büszke vagyok rajuk

sosem telepednek rank es minden apro dolgot megkerdeznek tölünk

ha nemet mondunk nincs belöle semmi harag

tiszteletben tartjak h felnöttem es van sajat eletem

a ferjem anyjarol ez nem mondhato el

2018. nov. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
56%

Utolso vagyok,

200kmre lakunk anyostol de igy sem könnyebb

ezert van h 1 hetre idejön.

A 2 jobaratjat meg 1 evben 1szer latjuk mikor epp megyünk latogatpba anyoshoz es epp ott vannak

persze az ember megadja a tiszteletet es jot szoktunk beszelgetni velük

es akkor ugy gondolta h jöjjenek el hozzank az anyossal mert milyen jo lenne

mikor megkerdeztem megis hogy gondolta?

azzal jön mert hat milyen jol elbeszelgetünk velünk!

több 100 emberrel joban vagyunk megsem jarunk egymas nyakara bas.ki

Ilyen hülye dolgai vannak.Total ugy kezel minket mint a gyerekeket

sokaig megadtam a tiszteletet neki de mar kezd kinyilni a vicska a zsebembe

de elöbb v utobb ugy helyrerakom h az sem fog erdekelni ha a ferjem kiabrandul belölem.

Ha valaki magatol nem veszi eszre magát igenis ki kell allni ellene.

2018. nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!